O firmie Sprzedażą książek zajmujemy się już od wielu lat. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, rozpoczynamy sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro! Nasza księgarnia proponuje Państwu książki techniczne z każdej branży oraz nowości wydawnicze z każdej dziedziny w dobrych cenach!! Do każdej książki wystawiamy paragon, a na życzenie faktury VAT. Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura zakupu.
Płatności Przyjmujemy wpłaty tylko przelewem na konto
Przesyłka Realizujemy przesyłki w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
Kontakt
Napisz do nas email
Skype
Gadu-Gadu
|
PORADNIK SERWISOWY
Zawieszenia hydropneumatyczne w samochodach osobowych cz.1
PORADNIK SERWISOWY jest nowym tytułem, przygotowanym przez zespół redakcyjny miesięcznika AUTO MOTO SERWIS. Ukazuje się co dwa miesiące począwszy od lutego 2002 r. Swoją zawartością stanowi kompendium praktycznej, a zarazem nowoczesnej wiedzy warsztatowej. Artykuły o charakterze przeglądowym i szkoleniowym, przygotowane przez znanych już z Auto Moto Serwisu autorów, poruszają zagadnienia z nastepujących działów: - elektronika - elektryka - diagnostyka - technologia napraw mechanicznych - lakiernictwo i blacharstwo Artykuły zawierają: - wiele praktycznych informacji z dziedziny budowy i eksploatacji samochodów, - opisy spotykanych w samochodach rozwiązań technicznych, oparte na unikalnych materiałach fabrycznych i literaturze zagranicznej, - technologie napraw najnowocześniejszych układów, - porady ekspertów z branży - prezentowanie zagadnień budowlanych i technologicznych, związanych z projektowaniem, wyposażaniem i modernizowaniem warsztatów, - omówienie zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Każdy numer o objętości ok. 50-60 stron, jest poświęcony omówieniu tylko jednemu lub dwóm tematom.
SPIS TREŚCI 6/2009 WSTĘP 1. GENEZA I EWOLUCJA ZAIWESZEŃ HYDROPNEUMATYCZNYCH 2. ZAWIESZENIA HYDROPNEUMATYCZNE – WŁASNOSCI I BUDOWA 2.1. Podział zawieszeń 2.2. Zadania realizowane przez zawieszenia hydropneumatyczne samochodów 2.3. Podział i zadania elementów składowych zawieszeń hydropneumatycznych 2.4. Różnice konstrukcyjne zawieszeń hydropneumatycznych w odniesieniu do zawieszeń klasycznych 2.5. Układy elementów wodzących, tłumiących i sprężystych zawieszeń hydropneumatycznych 2.6. Zalety i wady zawieszeń hydropneumatycznych Literatura
|