Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

POPCORN (DVD)

03-03-2012, 23:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 17.77 zł     
Użytkownik Greatest_Hits
numer aukcji: 2103504983
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 7   
Koniec: 07-03-2012, 1:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Popcorn [DVD]
Popcorn
reżyseria:
Darren Fisher
obsada:
Luke de Woolfson, Kate Maberly, Ophelia Lovibond, Andrew Lee Potts, Lee Williams, Layke Anderson, Chike Chan, Laura Aikman, Kate Loustau, Gemma Gregory, Kacey Barnfield, Andrew Dunn, David Goodall, Sonny Muslim, Tim Robinson, Jack Ryder, Jodi Albert, Colette Brown, Sophie Anderton, Charlotte Bellis Ferreira
rok produkcji:
2007
nośnik:
DVD
Opis

Danny jest nieśmiałym chłopakiem, aby zbliżyć się do dziewczyny swych snów, zatrudnia się w multipleksie, w którym pracowała. Ale jego pierwszy dzień w kinie okazuje się jej ostatnim. Wtedy w jego życie wkracza główny operator projektorów, który chce pomóc zakochanemu. Ma jednak jeden problem, obejrzał o jeden film za dużo i życie miesza mu się z filmową fikcją.

region:
czas trwania:
90 min
format obrazu:
16:9
format dźwięku:
Dolby Digital 5.1 angielski
Dolby Digital 5.1 polski
napisy:
polskie
dodatki:
- menu interaktywne
- bezpośrednio dostęp do scen
- zwiastun
stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
licencja:
bez licencji do wypożyczania
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!