Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pompka na Wiertarkę do Cieczy GEKO G00930

08-06-2015, 2:52
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 13.80 zł      Aktualna cena: 13.80 zł     
Użytkownik e-Tools93
numer aukcji: 5339410461
Miejscowość Raszyn
Wyświetleń: 7   

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

517-[zasłonięte]-822
602-[zasłonięte]-782
Pompka na Wiertarkę do Cieczy 
GEKO
G00930- Samozasysająca

- zasięg wypompowywania  cieczy: 40m

- zasysanie maximum: 4m

- zasysanie minimum: 1m

- 2 odkręcane złączki 3/4

 

 


Nie stosować z materiałami

łatwopalnymi typu etylina, rozpuszczalniki itp.

 

 


 

Główne przeznaczenie:

- każdego rodzaju niepalne ciesze,  

- olej opałowy,

- olej napędowy.

 

 
  
Możliwość odbioru osobistego:

ul.Wschodnia 3

05-090 Raszyn

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle darmowe panele aukcyjne

REGULAMIN AUKCJI *
Zawartą transakcję potwierdź przez Formularz Opcji Dostawy (link umieszczony jest w wiadomości od Allegro potwierdzającej zakup) lub przez wiadomość e-mail na adres e-[zasłonięte]@o2.pl 
Ważne jest, aby zrobić to zaraz po dokonaniu zakupu.W ten sposób najszybciej poinformujesz nas o wybranym sposobie zapłaty i wysyłki.
* Każdą wiadomość e-mail podpisuj swoją nazwą użytkownika Allegro, nie kasuj wcześniejszej treści przy odsyłaniu odpowiedzi.
* Towar zamówiony na aukcji staramy się wysyłać do 24 h od daty złożenia zamówienia w przypadku wysyłki za pobraniem lub w przypadku płatności przelewem, od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto . Zastrzegamy sobie dłuższy termin realizacji zamówień, jeśli realizacja nie jest możliwa z przyczyn niezależnych od nas.
* Dane do FAKTURY VAT należy podać od razu po zakupie, w innym przypadku otrzymają Państwo paragon.
* Zastrzegamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie paczki w terminie przez Kuriera.
* Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz.
* Negatywny komentarz definitywnie kończy naszą współpracę, zastanów się przed jego wystawieniem, wina niekoniecznie leży po naszej stronie, chociaż zdarzają się przypadki, że tak, jesteśmy tylko ludźmi i także nam zdarzają się pomyłki. Skontaktuj się z nami, z pewnością dojdziemy do porozumienia i rozwiążemy problem z korzyścią dla obu stron.
* Koszty wysyłki podane są na stronie aukcji przedmiotu, który jest wystawiony na sprzedaż.
* Przy odbiorze paczki od firmy kurierskiej proszę sprawdzić zawartość przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane przez przewoźnika.
* Zwrot towaru w uzasadnionych i skonsultowanych wcześniej przypadkach nie obejmuje kosztów przesyłki. Koszt wysyłki towaru reklamowanego pokrywa kupujący.
Każdy kupujący ma prawo odstąpić od umowy i zwrócić towar bez podania przyczyny w terminie 14dni

na zasadach określonych w ustawie o prawach konsumenckich.

Kupujący zwraca sprzedawcy towar na swój koszt lub przekazuje ją osobie upoważnionej przez sprzedawcę.

 * Nie odbieramy paczek pobraniowych oraz paczek wysłanych na nasz koszt.

* Dokonując przedpłaty, w tytule przelewu koniecznie podaj swój LOGIN!!! Brak tej informacji znacznie opóźni realizację zamówienia.
* Złożenie zamówienia (zalicytowanie) na naszej aukcji oznacza, że klient zapoznał się z treścią powyższego regulaminu i akceptuje jego postanowienia.
 Zamówiony towar wysyłamy tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz POCZTY POLSKIEJ.
Zamawiając więcej przedmiotów za wysyłkę do 30 kg płacisz tylko raz. Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Po wcześniejszym umówieniu, możliwy jest odbiór osobisty w Raszynie. Koszt wysyłki podany jest na każdej aukcji w zakładce "Dostawa i płatność" PAMIĘTAJ! masz prawo otworzyć paczkę w obecności kuriera! Prosimy o spisanie odpowiedniego protokółu odbioru dostępnego u kuriera jeżeli towar został uszkodzony. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji.
Płatności Nr konta: PL 26 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0250091 [zasłonięte] 343842 Sposób płatności należy określić od razu po zakupie poprzez Formularz Opcji Dostawy Dostępne sposoby płatności: - przelew na konto - przesyłka kurierska pobraniowa - list polecony ekonomiczny Podana cena jest ceną brutto, zawiera 23% podatku. Do każdego zakupu dołączony jest paragon. Aby otrzymać fakturę VAT należy nas o tym poinformować od razu po zakupie poprzez Formularz Opcji Dostawy