Pompa z filtrem do oczka wodnego Mauk UVC 863, czarna
Producent: Mauk | Numer produktu: 551347 | Waga produktu: 2.34kg
Pompa z filtrem do oczka wodnego Mauk UVC 863, czarna
Idealnie nadaje się do dezynfekcji i filtracji wody w akwariach i oczkach wodnych. Łączy pompę, filtr (z gąbkami nadającymi się do mycia) i urządzenie UVC o mocy 9 W w jednym urządzeniu. Likwiduje zarówno szkodliwe zarazki, jak też pływające glony. Obrotowa dysza wylotowa 360°.
Charekterystyka
- Wydajność pompy do 600 l/h
- Zawiera oczyszczacz UVC
Specyfikacja techniczna
- Głębokość zanurzenia: maks. 2 m
- Temperatura wody: maks. 35°C
| Pobór mocy (maks.) |
18 W |
| Wysokość netto |
95 mm |
| Waga netto |
1.5 kg |
| Długość kabla |
10 m |
| Typ filtra (pompy, stawy) |
Pompa z filtrem |
| Kolor |
Czarny |
| Wydajność zasilania |
do 600 l/h
|
| Napięcie robocze |
230 V/50 Hz |
| Długość netto |
310 mm |
| Szerokość netto |
100 mm |
Bestsellery
Warunki zakupu
Na wszystkie nasze produkty oferujemy 20 dniowy termin zwrotu oraz 24 miesięczną gwarancję (dla produktów marki Voltcraft gwarancja wynosi 36 miesięcy) - daje to pewność jakości towarów i bezpieczeństwa zakupów. Nasze magazyny znajdują się w Niemczech, dlatego przeciętny termin realizacji zamówienia (dostawy) wynosi 2-5 dni roboczych. Liczony jest od dnia zapłaty.
A w przypadku przesyłek płatnych „za pobraniem” od dnia złożenia zamówienia.
UWAGA! Brak możliwości odbioru osobistegoCzytaj więcej
© Copyright by Conrad 2015
Kontakt: pn.-pt. w godzinach 9.00 - 17.00, tel.: 801 [zasłonięte] 133 lub 12 [zasłonięte] 00, e-mail: [zasłonięte]@conrad.pl