Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pompa elektromagnetyczna HAILEA ACO-300A 250L/min

07-07-2012, 7:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 401.99 zł     
Użytkownik Rafal_Glista
numer aukcji: 2435657821
Miejscowość Borówiec k/Poznania
Wyświetleń: 13   
Koniec: 04-07-2012, 18:15

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem Aukcji jest:


POMPA ELEKTROMAGNETYCZNA NAPOWIETRZACZ HAILEA
ACO-300A
Wydajnośc: 250l/min
Moc: 300W 
Ciśnienie: > 0.04 MPa
0.018 MPa

307x156x189 mm 

Elektromagnetyczne pompy powietrza serii ACO wyróżniają się swoją dużą mocą sprężania, dzięki czemu powietrze można tłoczyć głęboko pod wodę. 
Żaden z elementów pompy nie jest oliwiony więc tłoczone powietrze jest czyste. Tłok i cylinder zostały pokryte specjalnym materiałem, który zmniejsza zużycie energii i wydłuża żywotność poszczególnych elementów pompy. Mocna, wykonana z wysokiej jakości aluminium obudowa ułatwia odprowadzanie ciepła. Wszystkie te cechy sprawiają, że pompy mogą pracować ”non-stop”, bez wahań wydajności. 
Poręczny uchwyt ułatwia przenoszenie pompy w nowe miejsca pracy. Wszystkie pompy wyposażone są w rozdzielacz powietrza.
Latem podczas upałów zmniejszają deficyt tlenu, a zimą chronią przed całkowitym zamarznięciem stawu.

W razie jakichkolwiek pytań bądź przy większych zamówieniach proszę o kontakt Telefoniczny : 607-[zasłonięte]-613