Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pomóż głuchoniewidomej Gosi,charytatywna-agrafka

21-01-2012, 19:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 zł     
Użytkownik oto-gosia1
numer aukcji: 2029448133
Miejscowość Sosnowiec
Wyświetleń: 12   
Koniec: 14-01-2012 08:13:24
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha                                                                                     Moi Drodzy.

Ta aukcja ma na celu zebranie środków w kwocie brakujących 4 tysięcy złotych na zakup  sterownika do implantu ślimakowego, który uległ w ośrodku rehabilitacyjnym uszkodzeniu, a który jest jedyną szansą na rozwój dla głuchoniewidomej Gosi. Implant powoduje odbiór dźwięków u Gosi, przy intensywnej rehabilitacji logopedycznej istnieje szansa, że Gosia zacznie rozumieć otaczający ją świat.


Już nie raz Kochani Allegrowicze przekonałam się o Waszej szczodrości i wielkim sercu w pomocy Gosi. Proszę nie zawiedźcie mnie i tym razem.


Przedmiotem aukcji jest 1 AGRAFKA-"cegiełka" : )). Możesz kupić dowolną ilość agrafek. Na dole na bieżąco będę dopisywać ile aktualnie jeszcze brakuje do zebrania 4 tysięcy zł. Aukcję na ten cel wystawiam w różnych kategoriach.

 

Pewna Fundacja( niestety chce pozostać anonimowa) przyzna nam pomoc na zakup sterownika w kwocie 4 tysiące złotych jeśli sami zapłacimy połowę kosztów. Sterownik wraz z ładowarką i bateriami kosztuje ponad 8400 zł. Nie jestem w stanie pokryć takich kosztów. Cała nadzieja w Was Kochani.

 

Poniżej wklejam zaświadczenie z ośrodka Gosi o postępach w jej rozwoju gdy jeszcze korzystała z implantu oraz fakturę proforma na sterownik - DZIĘKUJĘ za pomoc : ))


Pomóżcie Gosi poznać świat..........


   


 Małgosia ma 7 lat, jest bardzo pogodną i wesołą dziewczynką. Niestety jest głuchoniewidoma co stanowi niewyobrażalną dla nas zdrowych ludzi barierę z otaczającym ją światem.Urodziła się dużo za wcześnie ważąc zaledwie 900 gram! Ponadto Gosia w wyniku wylewów śródczaszkowych ma mózgowe porażenie dziecięce i niedorozwój móżdżku.Choruje także na: dysplazję stawów kolanowych, padaczkę, alergię pokarmową na bardzo wiele produktów spożywczych. Jedyną szansą dla Gosi jest codzienna,wielozmysłowa rehabilitacja, która jest bardzo droga, a także uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych –jeden turnus specjalistyczny to koszt 4600złotych. Małgosia robi stałe postępy w swoim rozwoju, małymi kroczkami posuwa się do przodu, w chwili obecnej potrafi samodzielnie siedzieć, a dzięki Państwa wsparciu będzie miała możliwość dalszego rozwoju.

O Gosi można poczytać http://www.otogosia.na17.pl/

 

 

Wpłaty za wylicytowane przedmioty proszę kierować na konto :

Fundacja Dzieciom"Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska5 01-685 Warszawa
Bank PeKaOS.A. 1 O/Warszawa
13 1240 [zasłonięte]71[zasłonięte]10 1[zasłonięte]760 29
tytułem: cele statutowe nr 5702

 

 

 

  


Liczy się każdy grosz, za który serdecznie dziękujemy.

                                                     
W razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt:

- 32-[zasłonięte]1315
- 510[zasłonięte]323
- oto-[zasłonięte]@o2.pl
 
 Brakuję 2310 złotych.

Kochani - nie daje rady z braku czasu na bieżąco aktualizować ile jeszcze brakuje na zakup sterownika do implantu ślimakowego. Te informację będę umieszczać na stronie " O mnie".