LUXOR
![](http://jsksport.pl/zdjecia/arizonabrazpostacL.jpg)
Bluza polarowa damska ARIZONA jednej z wiodących POLSKICH firm odzieżowych specjalizującej się w produkcji odzieży z polaru.
Bluza wykonana jest z bardzo miękkiego i lekkiego polaru o gramaturze 360g/m2 z wykończeniem anty-peelingowym. Ma bardzo dobre właściwości cieplne oraz zapewnia przepuszczalność powietrza, co daje poczucie świeżości i komfortu użytkowania.
Bluza ARIZONA to rozpinana na całej długości dwukolorowa bluza damska z ozdobnymi przeszyciami po bokach oraz dwoma zewnętrznymi kieszeniami zapinanymi na suwaki o lekko dopasowanym kroju, posiadająca odpinany kaptur oraz wywijane rękawy, dzięki czemu rękawy łatwo dopasować zarówno dla osób wysokich, jak i niskich bez jakichkolwiek przeróbek.
Szybko wysycha, nie zmieniając koloru i kształtu po praniu, oczywiście dostosowywując się do przepisu prania umieszczonego na metkach.
Bluza występuje w rozmiarach S-4XL i różnych kolorach, przedstawionych na dołączonym zdjęciu.
Na tej aukcji dostepne kolory:
Czerwony z czarnym
Beż z ecri
![](http://jsksport.pl/zdjecia/arizona.jpg)
![](http://jsksport.pl/zdjecia/arizonabezluxor.jpg)
![](http://jsksport.pl/zdjecia/arizonabrazpostacL.jpg)
![](http://jsksport.pl/zdjecia/ARIZONAkolory.JPG)
długość bluzy (mierzona z tyłu od stójki po odpięciu kaptura) – 75 cm
długość bluzy (mierzona z tyłu od zamka kaptura) – 68 cm
szerokość bluzy (mierzona pod pachami, bluza złożona) – 56 cm
Przed zakupem prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie dostępności koloru, a po zakupie o informacje o wybranym kolorze.
|