Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Podwójny Odtwarzacz CD American Audio

26-06-2015, 21:22
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 99 zł     
Użytkownik janchm
numer aukcji: 5468193338
Miejscowość Bielsko- Biała
Wyświetleń: 60   
Koniec: 26-06-2015 21:17:44

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam na moich aukcjach. Likwiduję hobbystyczne laboratorium radioelektroniczne, zatem wystawiam przedmioty dla których nie widzę już dla siebie praktycznego zastosowania w przyszłości. Opisuję przedmioty według mojej wiedzy, jednak nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich funkcji. Wszystkie przedmioty wystawione na tych aukcjach należy więc traktować jako USZKODZONE. Proszę wziąć to pod uwagę przed zalicytowaniem by uniknąć nieporozumień po zakupie. Są to urządzenia pracujące poprawnie wiele lat temu więc trudno oczekiwać by dziś działały jak nowe. Znane usterki lub braki są opisane w miarę dostępnej wiedzy tak więc negatywne komentarze po zakończeniu aukcji byłyby niestosowne. Preferowany odbiór osobisty lub przesyłka kurierska. Nie wysyłam pocztą! Proszę o wpłatę na konto podane w powiadomieniu. Nie wpłacać przez PAYU! Teraz konkretniej: Do sprzedania podwójny odtwarzacz CD American Audio. Sprzęt elektronicznie bez zastrzeżeń. Czyta nawet sponiewierane kopie płyt. Mechanicznie trochę gorzej. Obudowa czytnika płyt od góry wgnieciona. Panel sterownika w jednym rogu przygięty. Pozostałości taśm klejących na kieszeniach CD, którymi ktoś usiłował zabezpieczyć do transportu. Można to usunąć lecz nie mam na to czasu. Brak kabla łączącego czytnik z sterownikiem. Na Allegro można to kupić za 20 zł. Testowałem na kablu wyjętym z innej konsoli.

Dodano 2[zasłonięte]015-06 22:38
Witam licytujących i obserwujących moje aukcje. Wystawione przedmioty spełniły już u mnie swoją rolę od czasu nabycia więc wystawione zostały by jeszcze komuś posłużyły. Jeżeli cena startowa wydaje się zbyt wysoka, proszę zaproponować swoją. Na pewno osiągniemy porozumienie. Z uwagi na planowany wyjazd przedmioty nie będą wystawiane ponownie i jeśli nie znajdą Nabywców niestety trafią do recyklingu. Zapraszam więc do LICYTACJI.