O firmie Sprzedażą książek zajmujemy się już od wielu lat. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, rozpoczynamy sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro! Nasza księgarnia proponuje Państwu książki techniczne z każdej branży oraz nowości wydawnicze z każdej dziedziny w dobrych cenach!! Do każdej książki wystawiamy paragon, a na życzenie faktury VAT. Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura zakupu.
Płatności Przyjmujemy wpłaty tylko przelewem na konto
Przesyłka Realizujemy przesyłki w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Wysyłamy za granicę.
Kontakt
Napisz do nas email
Skype
Gadu-Gadu
|
Podstawy mechatroniki.
Podręcznik dla uczniów szkół średnich i zawodowych szkół technicznych
praca zbiorowa p/ kierunkiem dr hab. inż. Mariusza Olszewskiego Wydawnictwa REA ISBN: [zasłonięte]978-8341-516-6, str. 272 Format: 170 X 240 mm
Nr MEiN: 18/2006
Pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik do podstaw mechatroniki, w pełni zgodny z podstawą programową. Przeznaczony do nauczania zawodu technik mechatronik w następujących typach szkół: czteroletnim technikum, trzyletnim technikum uzupełniającym, dwuletniej szkole policealnej i rocznej szkole policealnej na podbudowie liceum profilowanego o profilu mechatronicznym. Książka stanowi również cenną pomoc dla inżynierów oraz kadry technicznej firm, zajmujących się produkcją urządzeń mechatronicznych, ich sprzedażą i serwisem. „Podstawy mechatroniki” obejmują zagadnienia dotyczące: - istoty mechatroniki; - bezpieczeństwa i higieny pracy; - obwodów elektrycznych; - układów elektronicznych, pneumatycznych i hydraulicznych. Podręcznik został przygotowany bardzo starannie i przystępnie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na praktyczną stronę przedstawionych zagadnień. Powstał we współpracy z niemieckim wydawnictwem Verlag Europa-Lehrmittel, specjalizującym się w przygotowaniu nowoczesnych podręczników szkolnych. Podręcznik ma atrakcyjną szatę graficzną, ułatwiającą przyswajanie prezentowanych treści programowych. Zawiera liczne, kolorowe ilustracje, rysunki, wykresy i tabele. Został opracowany przez pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej Wydziału Mechatroniki.
|