Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOPA 10-17" TRACER

22-08-2014, 12:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 39 zł      Aktualna cena: 39 zł     
Użytkownik sklep_Hardpc
numer aukcji: 4496426669
Miejscowość Opole Lubelskie
Kupiono sztuk: 8    Licytowało: 8    Wyświetleń: 187   
Koniec: 22-08-2014, 11:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Strona główna
  • Produkty
  • Kontakt
  • O nas
  • Komentarze

Dział handlowy

[zasłonięte]@hard-pc.pl
[zasłonięte]93008
+48 [zasłonięte] 552 686

Dział serwisu i reklamacji

[zasłonięte]@hard-pc.pl

Korzyści z wyboru przesyłki kurierskiej

- Oszczędzasz czas i nerwy
- Możesz monitorować swoją przesyłkę
- Przesyłka kurierska jest niewiele droższa od paczki pocztowej

Hard-Pc

ul. Fabryczna 12
24-300 Opole Lubelskie
NIP: PL717[zasłonięte]172-46

Pracujemy: Poniedziałek-Piątek 9-17
Uwaga! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem na stronie "O mnie" oraz informacjami na aukcji.

Podstawka chłodząca Tracer Tornado

-24 miesiące gwarancji

Tracer Tornado to cooler dla wymagających użytkownik notebooków.
Stacja posiada 2 duże, wbudowane 15 centymetrowe ciche wentylatory podświetlane na niebiesko.
Pasuje do komputerów przenośnych o rozmiarze ekranu od 10" do 17".
Podstawka chłodząca jest zasilana z portu USB, posiada regulator obrotów, dwuportowy HUB oraz włącznik co dodatkowo poprawia komfort pracy.
Tornado jest wyposażona w nóżki, aby poprawić komfort pracy użytkowania.

Dane techniczne

  • Poziom głośności (dBA) 11
  • Prędkość obrotów wentylatorów (rpm) 500
  • Sposób podłączenia port USB
  • Wymiary (mm) 345 x 320 x 35
  • Gwarancja: 24 miesiące

Gwarancja i Wysyłka

Gwarancja

Sprzedawany przez nas towar jest nowy, pochodzi z legalnego źródła dystrybucyjnego i posiada gwarancję producenta realizowaną w Polsce. Okres trwania gwarancji podawany jest na każdej aukcji.

Podstawą do realizacji gwarancji jest paragon lub faktura VAT. W 99% przypadków paragon znajduje się w przesyłce. W przypadku paczek kurierskich najczęściej zszywamy go z listem przewozowym i umieszczamy w koszulce.Jeśli nie otrzymałeś takiego dokumentu skontaktuj się z nami, doślemy go mailowo.

Wysyłka

- Koszty przesyłki podajemy na każdej aukcji. W przypadku dokonania zakupu kilku przedmiotów za wysyłkę płaci się tylko raz.
- Przesyłki pocztowe wysyłamy do 3dni roboczych po otrzymaniu wpłaty.
- Reklamacja z tytułu niedoręczenia przesyłki pocztowej możliwa jest po 14dniach od otrzymania maila z informacją o przygototwaniu towaru do wysyłki (zgodnie z regulaminem PP)
- Wybierając list ekonomiczny lub priorytetowy (nie polecony) robią to Państwo na własną odpowiedzialność. Jest to przesyłka nierejestrowana i nie odpowiadamy za jej zaginięcie.
- Przesyłki kurierskie wysyłamy zazwyczaj w ciagu 24godzin od otrzymania wpłaty.
- Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy przewoźniku. W razie jej uszkodzenia należy w obecności kuriera sporządzić raport.

AlleBaner