Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PODNOŚNIK PIONIZATOR PACJENTA REBOTEC WROCŁAW

25-01-2012, 0:45
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 500 zł     
Użytkownik reh-bed
numer aukcji: 2055538551
Miejscowość LUTYNIA
Wyświetleń: 33   
Koniec: 27-01-2012, 19:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Przedmiotem aukcji jest podnośnik i zarazem pionizator pacjenta firmy REBOTEC JAMES

Sprzęt sprowadzony został z Niemiec.Jest on w 100% sprawny.Na wyposażeniu jest oryginalna ładowarka oraz oryginalna profesjonalna zawieszka do pionizacji .Urządzenie jest używane ale wygląda idealnie.
Podnośnik jezdny do transportu pacjenta w pozycji stojącej z elektryczną regulacją wysokości i rozstawu ramion jezdnych, udźwig do 150 kg.

jest to podnośnik jezdny do transportu pacjenta w pozycji stojącej z elektryczną regulacją wysokości, udźwig 150kg ().
Podnośnik typu stand-aid stosowany głównie do czynności toaletowych i higieny osobistej pacjenta, jak również do przenoszenia pacjenta z łóżka na wózek inwalidzki, z wózka na krzesło, itp.



Oto link do strony producenta z opisem

http://www.rebotec.de/dokumente/katalogseiten/james.pdf





ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOWOZU PODNOŚNIKA W DOWOLNE MIEJSCE W POLSCE PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TELEFONICZNYM DO WROCŁAWIA I OKOLIC TRANSPORT GRATIS

Posiadam inne wózki,łóżka elektryczne,balkoniki,kule

W razie pytań 508-[zasłonięte]-622

NA ŻYCZENIE KLIENTA MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY

41 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0170002 [zasłonięte] 108592



Dodano 2[zasłonięte]012-01 10:25
CHCIAŁBYM POINFORMOWAĆ I PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH MOICH KLIENTÓW ZA UTRUDNIENIA ŻE OD 22.01.20012 DO 30.01.2012 URLOP