Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Podkład Peggy Sage

23-01-2012, 5:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59 zł     
Użytkownik hopehill
numer aukcji: 2047634737
Miejscowość Nowe Miasto k/Płońska
Wyświetleń: 13   
Koniec: 19-01-2012, 20:54
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

     Witam serdecznie na mojej aukcji.

Przedmiotem mojej aukcji jest nowy podkład Peggy Sag  nr ref. 801305 "beige naturel "  o poj. 30 ml. Polecam , bo podkład jest naprawdę dobrej jakości i świetnie stapia się ze skórą. Spokojnie cały dzionek wytrzyma na mniejscu.

 Kolor podkładu pasuje do cery średnio opalonej-ale ze względu bezpiecznego dopasowania podkładu, proszę zobaczyć najpierw jak on wygląda w rzeczywistości (nawet na podstawie innych podkładów innej firmy ale o tej samej nazwie - bowiem kolorystyka podkładów o tym samym nr lub nazwie jest bardzo zbliżona). Poza tym proszę sprawdzić podkład nie na nadgarstku czy na dłoni, tylko na załamaniu lini szczęki z szyją i wklepując go  a nie wcierając :) , bowiem tam się sprawdza podkład-jeśli go nie będzie widać - to znaczy że jest odpowiedni :) .

  Do tego podkładu dokładam 2 lakiery do paznokci Peggy Sage  o nr 143 (Enclat&Soin Irise-kolor zbliżony do kości słoniowej ) i o nr 088 - (Capucine) . Lakiery są nowe , o pojemności 11 ml. Mają bardzo precyzyjny pędzelek i bardzo ładnie się rozprowadzają i długo trzymają na pazurkach.

  Polecam .

  W razie pytań, proszę o kontakt.

  Możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy. Moja lokalizacja -Warszawa-Ursus.