KRÓTKI OPIS
Pocztówki których cały pakiet kosztuje zaledwie tak niewiele są hitem rynkowym ostatnich sezonów. To produkt wyjątkowo tani i świetny jakościowo. Niewielki nakład pozwala na realizację naprawdę tanim kosztem projektów związanych z działaniami artystycznymi, upamiętnieniem uroczystości, grupowych podróży turystycznych itd. Nasze kartki pocztowe wykorzystywane są przez artystów fotografików i artystów plastyków chcących spopularyzować swoją twórczość, hotele, firmy agroturystyczne, organizatorów obozów i kolonii, biura turystyczne, realizatorów projektów ekologicznych, stowarzyszenia, wydziały promocji różnych urzędów.
Rozmiar 98 mm x 150 mm. Dwustronny druk na cyfrowej maszynie laserowej - 4 kolory CMYK (pełna paleta kolorystyczna), wykonane z kartonu białego jednostronnie powlekanego, wolumen 1.6 / 275g/m2. Kartki pocztowe posiadają sztywność i grubość tradycyjnej widokówki. Sztywność odpowiada standardowemu kartonowi o gramaturze 350g/m2. Uszlachetnione jednostronnie laminatem błyszczącym.
Pomimo tego, że w epoce e-maili coraz mniej ludzi korzysta z tradycyjnej poczty do przesyłania listów i kartek pocztowych, to jednak można być pewnym, że pocztówki (czy też widokówki) nigdy nie przestaną być modne. Co więcej - nabierają cech ekstrawaganckich i luksusowych. Bo czy można porównać pozdrowienia przesłane za pomocą pocztówki z e-mailem? :)
ZDJĘCIA PRODUKTU
Termin wykonania: 6 dni roboczych.
Pierwszy dzień liczy się od dnia następującego po akceptacji projektu i skierowaniu pracy do druku. Jeśli licytujesz aukcję, która obejmuje także wykonanie przez nas projektu, to termin wykonania może się wydłużyć o czas potrzebny na jego wykonanie i akceptację. Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt. Nie zapomnij doliczyć czasu potrzebnego na wysyłkę
| Opis |
| Wysokość |
98 mm |
| Szerokość |
150 mm |
| Papier |
Karton jednostronnie powlekany wolumen 1.6 / 275 g/m2, sztywność odpowiada kartonowi o gramaturze 350 g/m2 Sztywność większa niż kredy 350g |
| Uszlachetnienie |
Laminowanie folią błyszczącą na przedniej stronie. Druga strona pozostaje nielaminowana |
| Kolory |
4+4 (pełny kolor obustronnie) |
| Dane techniczne |
| Raster,liniatura |
Siatka rastra eliptyczna, liniatura 200 lpi |
| Rodzaj druku |
cyfrowy laserowy
|
PROJEKT
Ten produkt zawiera usługę projektowania. Kupując ten produkt przygotujemy projekt dla Państwa zgodnie z przekazanymi po zakupie wskazówkami. Potrzebować będziemy od Państwa informacje, które mają się znaleźć na produkcie oraz potrzebne materiały typu np. logo, zdjęcia itp. Jeśli mają Państwo już gotowy projekt lub zamierzają go sami wykonać to zachęcamy do zakupu aukcji bez kosztów projektowania:
| Pocztówki składane ZAPROSZENIA |
INNE PRZEDMIOTY:
| WIZYTÓWKI standardowe |
WIZYTÓWKI niskonakładowe 100 szt. |
| Wizytówki na papierze ozdobnym |
WIZYTÓWKI lakier UV punktowy |
| Wizytówki tłoczone |
Wizytówki tłoczone z lakierem punktowym UV |
| Karty extra sztywne karton 0,7 mm |
| Karty rabatowe |
Wizytówki składane, karnety |
| Karty laminowane kalendarzyki |
Metki zawieszki, karty dziurkowane |
| Karty numerowane |
Karty plastikowe numerowane |
| Wizytówki karty plastikowe 0,27 mm |
Wizytówki karty plastikowe grube |
| Wizytówki karty przezroczyste grube |
Karty plastikowe lojalnościowe, bankomatowe itp. |
| Papier firmowy |
Koperty DL, C5, C4 |
| Teczki ofertowe firmowe |
Segregatory firmowe |
| Pudełka Etui na CD / DVD |
Płyty CD-DVD z nadrukiem |
| Bloczki, notatniki firmowe |
Plomby i plomby numerowane |
| Naklejki wypukłe 3d |
Naklejki etykietki |
| Pocztówki |
Zaproszenia składane |
Sprawdź też inne produkty w naszym sklepie printagram