Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PLOMBY gwarancyjne STIKERY VOID 600 sztuk KOLOROWE

19-01-2012, 12:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 31 zł      Aktualna cena: 31 zł     
Użytkownik printagram
numer aukcji: 1955179325
Miejscowość Nowe Skalmierzyce
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 38   
Koniec: 16-01-2012 01:10:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Pracujemy pn.– pt.
w godzinach 8.00 - 15.00

time Na Allegro od 2007 roku

Przesyłki zagraniczne.
Koszt przesyłki zagranicznej podany zostanie po określeniu miejsca docelowego a walutą rozliczeniowa za przesyłkę zagraniczną jest Euro.
Bezpieczeństwo.

Przesyłki są zabezpieczane w sposób rzetelny. Duże paczki wysyłamy w pudłach z grubej tektury 5-warstwowej, a mniejsze w specjalnych kopertach bąbelkowych lub mniejszych pudełkach z tektury 3-warstwowej. Przesyłki do 1 kg wysyłane są Pocztą Polską jako przesyłka polecona priorytetowa, natomiast przesyłki powyżej 1 kg za pośrednictwem firmy spedycyjnej GLS.


Ubezpieczenie.
Przesyki kurierskie są objęte standardowym ubezpieczeniem obowiązującym u danego przewoźnika. W przypadku opóźnienia lub zniszczenia przesyłki należy na miejscu w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny. W przeciwnym razie nie będziemy mogli domagać się reklamacji od spedytora.
Informacje o przesyłce i reklamacje.
W dniu wysyłki zamówienia wysyłamy informację e-mailową zawierającą nr listu przewozowego.
W sprawach przesyłek, kosztów i reklamacji należy się kontaktować pod adresem [zasłonięte]@printagram.com lub telefonicznie pod nr kom. 502 [zasłonięte] 602

 • Kliknij Kup Teraz
 • Wypełnij Formularz Opcji Dostawy, podając dane do wysyłki oraz faktury. Określ sposób wysyłki lub odbioru towaru oraz wybierz opcję płatności. W przypadku wybrania przedpłaty jako formy płatności realizacja zamówienia następuje po przelaniu pieniędzy.
 • Kontakt mailowy
 • Przesłanie projektu na e-mail [zasłonięte]@printagram.com (lub wytycznych do wykonania projektu wraz z materiałami jeśli licytujesz aukcję która obejmuje płatną usługę projektowania). Na życzenie możemy wysłać do akceptacji wyciąg w jpg lub pdf jeśli chcesz się upewnić, że wszystko jest dobrze przygotowane do druku.
  PROSIMY KONIECZNIE SPRAWDZIĆ DOKŁADNIE PROJEKT. PO SKIEROWANIU PRACY DO DRUKU NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ŻADNYCH ZMIAN. WSZELKIE REKLAMACJE DOTYCZĄCE ZAUWAŻONYCH BŁĘDÓW LUB POMYŁEK W TEKŚCIE I GRAFICE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE
 • Druk
 • Wysyłka.

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia obrotowe 360°

Zaprezentuj swoje towary w trzech wymiarach!

 

Kliknij by obejrzeć naszą ofertę na usługi wykonania zdjęć obrotowych, która dostępna jest na Allegro!!!

 

Zdjęcie obrotowe długopisów

Plomby gwarancyjne - stickery. Biała folia krusząca. 1 arkusz.

KRÓTKI OPIS

Plomby gwarancyjne - za niewielkie pieniądze dostajesz arkusz naklejek plombowych w pełnym kolorze i najwyższej jakości. Biała folia plombowa posiada bardzo mocny klej, który trwale przykleja się do podłoża. Warstwa folii stanowiącej plombę jest bardzo cienka i krucha, co w połączeniu z silnymi właściwościami klejącymi nalepki sprawia, że odklejenie plomby staje się niemożliwe bez jej uszkodzenia. Siła sklejania jest wyższa niż odporność folii na rozdarcie.

Arkusz o wymiarach 35 x 20 cm może być dowolnie podzielony na małe użytki. Jedynym warunkiem jest to, by naklejki nie posiadały barwnego tła. Na arkuszu może być umieszczony tylko jeden wzór. Ilość otrzymanych naklejek z jednego arkusza zależy od wielkości pojedynczej plomby - i tak np. przy wielkości plomb gwarancyjnych 0,5 x 2 cm będzie ich w sumie aż 592 szt.!

Poniższa tabelka pokazuje jakie są przykładowe ilości w zależności od rozmiarów DLA JEDNEGO ARKUSZA:

Rozmiar Ilość *Wymiary mogą być zupełnie inne - wszystko zależy od Twoich potrzeb.
5 x 20 mm 592
5 x 30 mm 407
10 x 20 mm 288
10 x 30 mm 198
15 x 20 mm 192
15 x 30 mm 132

 

Folia ORACAL Safety Vinyl 820

Właściwości klejące

Klej na plombach jest bardzo mocny, jednak uzyskuje swoje pełne właściwości po upływie ok. 72 godzin od naklejenia. Prosimy to przewidzieć i odpowiednio wcześniej zaplanować nalepianie plomb na towar. Plomby należy kleić na powierzchnie gładkie (unikać powierzchni porowatych). Nie zaleca się odrywania plomb z arkusza i przyklejania paznokciem. Z uwagi na silny klej mogą się odrywać wraz z papierem podkładowym. Najlepiej używać do tego celu ostrego narzędzia takiego jak nożyk do tapet lub skalapel.

Przygotowanie powierzchni
Powierzchnia na która naklejana jest folia musi być oczyszczona z kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na przyklejenie się tego produktu.
UWAGA - Możliwości zastosowania wybranych lakierów lub farb z folią samoprzylepną powinny zostać sprawdzone przed ostatecznym naklejeniem folii. Przed naklejeniem folii należy sprawdzić, czy pomiędzy folią, a podłożem nie zachodzą reakcje chemiczne. Ponadto powinny być wzięte pod uwagę wszelkie informacje dotyczące aplikacji folii, opublikowane przez Orafol Europe GmbH (http://www.orafol.com).

Zastosowania
Nasi klienci zamawiający naklejki na folii plombowej to zakłady serwisowe sprzętu elektronicznego, producenci sprzętu elektronicznego i AGD, producenci mebli, komisy telefonów komórkowych, laptopów i wielu innych.

Personalizacja (numerowanie)
W cenie tego produktu NIE MA PERSONALIZACJI (numerowania poszczególnych naklejek). Nadawanie numerów jest możliwe, jednak należy zakupić w naszym sklepie produkt, który w cenie posiada personalizację (nadawanie każdej plombie własnego numeru) - szukaj odpowiedniego produktu w tej samej kategorii.

Dlaczego u nas?
Bo u nas zamawiasz dokładnie tyle ile potrzebujesz. Nie drukujemy sitodrukiem, offsetowo ani termotransferowo. U nas koszt druku jest minimalny z uwagi na zastosowanie do druku na naklejkach plombowych specjalnej folii przystosowanej do tych celów. Jakość gwarantowana.

W przypadku braku projektu, możemy go dla Państwa wykonać po uprzednim uzgodnieniu. Jednak w tym wypadku termin realizacji może się wydłużyć o dodatkowe 2 dni.

ZDJĘCIA PRODUKTU
 • Plomby gwarancyjne void stickery. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne void stickery. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne void stickery. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne void stickery. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne stickery void. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne stickery void. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne stickery void. Biała folia krusząca
 • Plomby gwarancyjne stickery void. Biała folia krusząca

Termin wykonania: 4 dni robocze

Pierwszy dzień liczy się od dnia następującego po akceptacji projektu i skierowaniu pracy do druku. Jeśli licytujesz aukcję, która obejmuje także wykonanie przez nas projektu, to termin wykonania może się wydłużyć o czas potrzebny na jego wykonanie i akceptację. Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt. Nie zapomnij doliczyć czasu potrzebnego na wysyłkę

Opis
Papier ORACAL Safety Vinyl 820. Specjalna folia samoprzylepna z mocnym klejem. Specjalne właściwości powodują, że przy próbie odklejenia folia się kruszy.
Kolory 4+0 (pełny kolor jednostronnie)
Dane techniczne
Raster,liniatura Raster stochastyczny
Rodzaj druku Cyfrowy laserowy (solid-ink)
Wskazówki techniczne
Zalecana rozdzielczość projektu 350 dpi. Nie zwiększaj sztucznie rozdzielczości w Twoim projekcie - nie powoduje to polepszenia jakości, a tylko zwiększa rozmiary plików.
Wymiary projektu: Dowolny
Kolory używane przy projektowaniu Cała praca musi być przygotowana w modelu CMYK. Zalecamy konwertowanie i pracę na profilu barwnym Coated FOGRA27 (ISO 12647-2:2004).
Akceptowalne formaty zapisu prac PDF (do wersji 1.4) PSD CDR (do wersji X3) TIF JPG