Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Plecionka NEW CONCEPT LINE 250m/0,20 FLUO żółta

26-06-2014, 7:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 127.70 zł     
Użytkownik idf2005
numer aukcji: 4279010483
Miejscowość Słupsk
Wyświetleń: 4   
Koniec: 26-06-2014, 7:20

Dodatkowe informacje:
Marka: Jaxon
Stan: Nowy

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Plecionka JAXON

NEW CONCEPT LINE FLUO

w kolorze żółtym

250 m / 0,20 mm / 24 kg

najniższa cena ! niskie koszty przesyłki !


Jedna z najmocniejszych plecionek wędkarskich, dostępnych na polskim rynku.

W kolorze żółtym (Fluo), pozwalającym śledzić dokładnie każdy jej ruch, przez co świetnie nadaje się do spinningowego łowienia ryb drapieżnych z opadu oraz do połowów morskich.

Starannie wykonana z gęstego splotu najlepszych mikrowłókien DYNEEMA, zapewniających znakomite parametry obciążeniowe na węźle, plecionka New Concept Line idealnie łączy stosunkowo niewielką grubość z piekielną wprost wytrzymałością.

Powierzchnia linki charakteryzuje się dużo większą gładkością, opory na przelotkach są znacząco mniejsze niż w standardowych plecionkach.

Posiada znakomitą trwałość - nawet na kilka sezonów (przy zachowaniu odpowiednich warunków przechowywania poza łowiskiem).

Praktycznie zerowa rozciągliwość pozwala na natychmiastowe zacięcie ryby - nawet przy braniach z bardzo dużej odległości.

Grubość plecionki: 0,20 mm

Długość: 250 m

Wytrzymałość statyczna: do 24 kg



Cena : 127,70 zł

POLECAMY I ŻYCZYMY UDANYCH POŁOWÓW !


Numer naszego konta w Banku Pocztowym:

47 1320 [zasłonięte] 1[zasłonięte]5379925 [zasłonięte] 300001


--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zapraszamy także na inne nasze aukcje - wszystkie zakupy wysyłamy w jednej przesyłce, a koszt przesyłki liczymy tylko raz.

Przy zakupie przedmiotów z kilku różnych aukcji, jako koszt przesyłki całości liczymy koszt z tej aukcji, gdzie jest on najwyższy.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


WIĘCEJ INFORMACJI:

[zasłonięte]@jaxonclub.slupsk.pl

SMS: 504-[zasłonięte]-390

----------------------------------------------------------------------------------------------------------