Kolekcja HI-TEC Wiosna - Lato 2011/2012
KOLEKCJA PLECAKÓW TURYSTYCZNYCH
Przedstawiamy Państwu:
PLECAK HI-TEC SOLENZO 20 L
Zgrabny czarny plecak o pojemności 20 litrów turystyczno-miejski model SOLENZO 20 L renomowanej brytyjskiej firmy HI-TEC.
Plecak świetnie sprawdzi się w mieście, na uczelni, w szkole, a także na krótką wycieczkę
w góry lub za miasto. Jest to prosty plecak, ale za to bardzo funkcjonalny.
Posiada dwie komory. Jedna duża- główna ze specjalną kieszenią zakończoną gumką w której idealnie mieści się teczka czy zeszyt formatu A4. Zamek komory głównej kryty jest patką przez co jest odporny na przemakanie. Druga komora jest mniejsza i posiada bardzo ciekawy organizer z 5 przegródkami w tym jedną siatkową oraz jedną kieszonkę zapinaną na rzep do schowania np. telefonu komórkowego. Mamy tutaj też mały karabinczyk na kluczyk.
Dodatkowo plecak posiada dwie siatkowe kieszenie boczne oraz przednią plecioną siatkę z gumki zakończonej stoper, która może służyć np. do przymocowania odzieży.
Wszystkie zamki są podwójne oraz posiadają uchwyty ułatwiające rozsuwanie.
Plecy są profilowane. Posiadają 6 poduszek tworzących kanał powietrzny pomiędzy nimi. Szelki są wymiękczane i całkowicie regulowane z okrągłymi uchwytami na końcach pasków regulującyh.
Plecak oczywiście posiada uchwyt do noszenia w ręce. Plecak jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału o wzmocnionej strukturze bardziej odpornej na wszelkiego rodzaju przetarcia czy rozdarcia.
!! PROMOCJA !!
PLECAK w rewelacyjnej cenie 69 zł !!
!! PROMOCJA !!
!! CENA SKLEPOWA TO 99,99 zł !!
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany - z dwuletnią gwarancją producenta
Do każdego zakupu wystawiamy paragon albo fakturę VAT
na tej aukcji kupujesz:
kolor: CZARNY
!! TYLKO U NAS !!
Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu 10 dni możesz go zwrócić bez podania przyczyny.
NIC NIE RYZYKUJESZ !!
Dane techniczne:
Ilość komór: 2 komory
Ilość kieszeni: 2 boczne siatkowe ze ściągaczami
Pleciona siatka ze stoperem na przodzie plecaka
Podwójne zamki z wygodnymi uchwytami
Komora przednia z organizerem
Komora główna z kieszenią A4
Regulowane wymiękczane szelki
Oddychające plecy z kanałem powietrznym.
Wymiary: (wysokość x szerokość x głebokość) 45 x 27 x 17 cm.
Kolory: Czarny + print (nadruk) na przodzie
ZDJĘCIA
Firma Hi-Tec została założona w 1977 roku w Anglii, a sukces zagwarantował firmie pierwszy przełomowy projekt obuwia przeznaczonego do szybko rozwijającej się wówczas nowej dyscypliny sportu - squasha.
W 1982 wprowadziliśmy na rynek nazwę i logo marki Hi-Tec, która dzisiaj jest jedną
z najbardziej znanych na świecie marek obuwia i odzieży sportowej. Jesteśmy dumni ze wszystkich wspaniałych produktów, jakie możemy zaoferować entuzjastom sportu.
Hi-Tec skupia się na tworzeniu produktów atrakcyjnych, wygodnych, a zarazem charakteryzujących się wysoką jakością. Stosujemy najnowsze technologię i innowacyjne materiały, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort zarówno w przypadku sportów wyczynowych jak i wypoczynku. Wybierając markę Hi-Tec popieracie pełen entuzjazm i zaangażowania zespół ludzi, który chce tworzyć wygodne i nowoczesne produkty. Kiedy je założycie, chcemy, żebyście powiedzieli: "O! to jest to!" i cieszyli się nimi jak najdłużej.
W swojej ofercie posiadamy również:
- kurtki
- kurtki zimowe
- kurtki narciarskie
- kurtki 3 w 1
- spodnie trekkingowe
- spodnie narciarskie
- spodnie snowboardowe
- bieliznę termoaktywną
- obuwie trekkingowe
- polary
- softshelle
- czapki
- rękawiczki
- środki do prania i impregnacji odzieży
- plecaki
- śpiwory
- skarpety narciarskie, snowboardowe i trekkingowe
- namioty
- termosy
- kubki termiczne
- t-shirty
- bluzy
oraz różne inne akcesoria sportowo - turystyczne
!! ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE !! >tutaj<
HI-TEC, BRUGI, AST, EXPANSIVE, ALPINE PRO, TERMITE I INNE