Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Plecak 4F VIPER miejski szkolny 2 wzory WYPRZEDAŻ

04-08-2012, 14:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 32.90 zł      Najwyzsza cena licytacji: 32.90 zł     
Użytkownik Aba_Sport
numer aukcji: 2430504541
Miejscowość Staniszewo
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 77   
Koniec: 18-07-2012, 14:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha





F.P.H. "ABA 2"

83-328 Sianowo
Staniszewo 16

Wszelkie pytania proszę kierować na:

[zasłonięte]@aba-sport.pl

33[zasłonięte]803

Odnośnie wysyłki:

[zasłonięte]@aba-sport.pl

32[zasłonięte]499

tel. 058[zasłonięte]712-63
Poniedziałek - Piątek
9:40 - 17:00

Zwrot towaru do 10 dni.

Przed zakupieniem towaru należy się zapoznać z treścią strony:

O mnie


Paczki wysyłamy
od poniedziałku do piątku
do godziny 13:00


Rewelacyjny
plecak
4F Viper
HIT !! WYPRZEDAŻ !!
renomowanej firmy
model VIPER
Plecak firmy 4F Viper przeznaczony jest dla osób lubiących spacery. Jest to super plecak gdyż jego wymiary sprawiaja że jest zgrabny, a jednoczesnie wszystko to co potrzebne pomieści.
Z przodu posiada wygodną pionową i pakowną kieszeń zamykaną na zamek od góry. Usztywniane ramiona oraz uchwyt do przenoszenia.
Główna komora plecaka zamykana jest solidnym, dwusuwakowym zamkiem.
Posiada jedną komorę główną w której jest jedna mała kieszonka na mp3/ mp4 wraz z
wyjściem na słuchawki.
Szelki są wygodne, szerokie i miękkie co sprawia że osoba nosząca ten plecak odczuwa mega komfort. Szelki również są regulowane.
NASZE INNE PLECAKI: CAMPUS, Hi Tec, OUTHORN, 4F
Plecy plecaka są usztywnione lekką cienką pianką, obszyte siatką termowentylacyjną
zapewniają komfort noszenia na plecach lub ramieniu.
Dostępne są dwa kolory :
czarny
szary
Parametry:
Materiał: Poliester - odporny na ścieranie, wytrzymały
Waga: 260 g
Wysokość: ok. 37 cm
Szerokość: ok. 29 cm
Głębokość po dnie: ok. 13 cm

Bezpośrednio po zakupie prosimy o informacje dotyczącą koloru plecaka

Kupując u nas zawsze otrzymujesz dowód zakupu, dzięki któremu w razie problemów można oddać do reklamacji produkt: domyślnnie paragon lub na życzenie faktura VAT
Jesteśmy firmą, która przeszła kompletną weryfikację przez pracowników Allegro.
Nie kupuj produktów z niewiadomego i niepewnego źródła.
Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do naszej obsługi - poinformuj nas o tym. Jesteśmy tylko ludźmi i zdarzają się nam pomyłki, wystarczy skontaktować się z nami, wspólnie znajdziemy rozwiązanie - naszą pomyłkę staramy się wynagrodzić.

Kupując na naszych aukcjach, akceptujesz nasz regulamin który znajduje się na stronie
O mnie
Prosimy korzystać z formularza allegro który znajdziecie Państwo w potwierdzeniu zakupu na swojej poczcie e-mail (proszę uważnie przeczytać e-maila od allegro potwierdzającego zakup naszych towarów).

Zdjęcia i grafiki wykorzystane na tej aukcji są własnością firmy FPH ABA2 i podlegają ochronie prawem autorskim.
polecamy również
czepek skakana twister steper buty bielizna termoaktywna kurtka łyżwy rolki
łyżworolki plecak czapka rękawiczki spodnie kamizelka dwupłozowe kamizelka bojka do pływania kurtka męska kurtka damska koszulka sportowa bielizna sportowa skoczek drążek ekstensor ekspander fitness mata joga karimata namiot płetwy okularki do pływania do skakania zima lato kask ochraniacz ochraniacze opaska na kolano neoprenowa skakanka bokserska nowe najtaniej promocja okazja standard allegro saperka z wymienną płozą steper bieżnia elektryczna torba plecak figurowe hokejowe deska deskorolka hulajnoga hulajnoga trójkołowa kałczuk kurtka letnia polar sprezyna XXL XL S M XS uniwersalny neoprenowa neopren skag termoaktywna profesjonalna okazja spokey rowerek magnetyczny kółko dmuchane siatka piłka do kosza do nogi nożna skarpety skarpetki kominiarka elektryczna axer sport aba sport spokey hi tec hi-tec do ćwiczeń rehabilitacyjna zimowe letnie pogo
euro 2012 krawat euro, akcesoria euro