Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Play Forever - Nowa w folii - Sławomir Pietrzak

20-01-2014, 19:41
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik LotosWF
numer aukcji: 3869471786
Miejscowość Legnica
Wyświetleń: 3   
Koniec: 19-01-2014, 11:53

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Opakowanie: w folii

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


W przypadku jakichkolwiek pytań proszę pisać na mejla [zasłonięte]@wp.pl

Osoby z kontem junior lub liczbą komentarzy mniejszą niż 5, proszone są o mejlowe potwierdzenie zakupu.

Nie odwołuję ofert złożonych w aukcjach.

Nie kończę aukcji przed czasem.

Nie wysyłam przedmiotów za pobraniem pocztowym.


Akceptowalnymi formami płatności są:

- wpłata poprzez PayU (za pośrednictwem allegro)

- przelew tradycyjny lub bankowy

- wysyłam przedmiotów za pobraniem pocztowym, jedyny warunek to min. 5 pozytywnych komentarzy.

Numer konta podany jest w mejlu o wygranej aukcji w powiadomieniu allegro (konto w MBanku)


Koszt wysyłki zawsze podany jest w aukcji. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej. Następuje do 8 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na koncie z wyjątkiem sobót i niedziel. W przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu, lub kilku aukcji koszty wysyłki ulegają zmianie - proszę o konsultację mejlową. Możliwy jest odbiór osobisty na terenie Legnicy po wcześniejszej konsultacji terminu.


Witam serdecznie na mojej aukcji, której przedmiotem jest płyta CD



Play - Forever


która jest widoczna na zdjęciu poniżej.

Stan - nowa w folii.


Lista utworów:

1.Wejście
2.Nie Jestem Stąd
3.You Don't Have To Change
4.Towarzyska
5.Don't Tell Me Lies
6.Angel
7.No Body Knows
8.001
9.Radeq Polaq
10.Free
11.Pain
12.Wolny
13.Bajkowy
14.Maski

Wydanie:

Play to projekt Sławomira Pietrzaka, gitarzysty znanego ze współpracy z Kazikiem i grupą Kult, a także właściciela niezależnej wytwórni SP Records.
Zespół powstał latem 1998 r., a jego skład uzupełnili wówczas Pyza (perkusista współpracujący z Kasią Nosowską oraz z Tymonem Tymańskim) i Olaf Deriglasoff (Dzieci Kapitana Klosa, Pudelsi, Kazik, Apteka, Yugoton).
Muzycy najpierw nagrali w Słabym Studiu SP, z pomocą Sławka Janowskiego, szkice utworów własnej kompozycji. Przez dwa kolejne lata Pietrzak (z przerwami, podczas których swój czas dzielił między prowadzenie firmy a pracę z Kazikiem Staszewskim) już samodzielnie wzbogacał nagrania o kolejne partie instrumentów. Gdy materiał był już prawie gotowy, wówczas do współpracy zaprosił Tomasza Stańko oraz Andrzeja Smolika Pozostała jeszcze kwestia tekstów i wokalisty. Tu z pomocą przyszedł Marek Śledziewski, poznany przez Sławka na planie filmowym teledysku Kazika na Żywo "Andrzej Gołota". Śledziewski, reżyser tegoż teledysku, napisał teksty, ale także je zaśpiewał, oddając klimat, o jaki chodziło Pietrzakowi.

Zapraszam na inne moje aukcje :)