Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PLANETA ZIEMIA + W ŚWIECIE ZWIERZĄT opisy

19-01-2012, 15:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9.50 zł     
Użytkownik bizantyjka
numer aukcji: 2034450640
Miejscowość Warszawa Ursynów
Wyświetleń: 5   
Koniec: 12-01-2012 22:11:22
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Steve Parker, PLANETA ZIEMIA Atmosfera, kształt i budowa kuli ziemskiej powstawanie lądów, gór i mórz, Warszawa 1991, BGW, seria Świat wczoraj i dziś, 64 str., 22x28,5 cm, twarda oprawa, stan bardzo dobry (jak nowa).

   Ziemia ukazana została jako planeta zmieniająca się nieustannie zarówno na powierzchni, jak również w swoim wnętrzu. Za pomocą wspaniałych ilustracji wyjaśniających istotę zachodzących procesów i podbudowanego fachową wiedzą tekstu przedstawiono w przystępny sposób twórcze siły naszej "żyjącej" przecież planety. Rysunki przekrojowe i poglądowe wyjaśniają, jak powstają góry, dlaczego "rozszerzają się" oceany i jak "wędrują" kontynenty.
Książka ta opisuje nieposkromione siły przyrody kształtujące klimat i pogodę na Ziemi i wspaniałe zjawiska natury, takie jak zorze polarne, dymiące wulkany, tryskające gejzery, stalaktyty i stalagmity czy podziemne wodospady; Słowniczek nazw. Indeks.


John Faltwell, W ŚWIECIE ZWIERZĄT Warunki życia, zdobywanie pokarmu, rozmnazanie i wychowywanie potomstwa, Warszawa 1991, BGW, seria Świat wczoraj i dziś, 40 str., 22x28,5 cm, twarda oprawa, stan bardzo  dobry-

   Wspaniałe wprowadzenie w świat zwierząt - barwne plansze prezentujące kilkaset różnych gatunków w ich naturalnym środowisku. Warunki życia, zdobywanie pokarmu, rozmnażanie i wychowywanie potomstwa. Indeks.


Obejrzyj inne moje aukcje (mniejszy koszt wysyłki). Polecam formę płacenia z góry przelewem na moje konto w:
- mBanku lub
- Inteligo.
Wysyłam (2 razy w tygodniu) po zaksięgowaniu przelewu listem poleconym ekonomicznym lub paczką (przy kilku książkach).
"ZA POBRANIEM" wysyłam osobom mającym przynajmniej 5 (PIĘĆ) pozytywnych komentarzy.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie, możesz odebrać książki z Ursynowa (niedaleko stacji metra Stokłosy).