Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Plakat reklama warsztatu samochodowego retro szyld

16-01-2012, 18:01
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 35 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2033188935
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 36   
Koniec: 12-01-2012 18:34:49

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

PIĘKNY METALOWY PLAKAT


Świetny stylizowany obrazek reklamowy wykonany na blaszce o średniej grubości około 1-2 mm. Doskonale nadaje się do dekoracji mieszkania, biura bądź lokalu. Plakat nie wymaga oprawy, w rogach ma cztery otworki ułatwiające zawieszenie na ścianie, z powodzeniem można go też przytwierdzić do dowolnej powierzchni za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Polecam jako oryginalną, stylową ozdobę, idealną do pokoju młodzieżowego, pubu, baru, pensjonatu, kawiarni czy restauracji. Wspaniały pomysł na prezent.

Przedstawiony na zdjęciach blaszany plakat to humorystyczna reklama warsztatu samochodowego z podtekstem w treści. Odznacza się pięknie cieniowaną paletą kolorystyczną nadającą przedmiotowi stylowy charakter.

Inne interesujące repliki starych amerykańskich reklam znajdziecie Państwo wśród pozostałych naszych aukcji.

SUPER PROMOCJA: Kupując u nas 7 sztuk plakatów 8 sztukę dostaniecie Państwo za przysłowiową 1 zł. Koszt przesyłki 8 sztuk plakatów to 27 zł.

WYMIARY: WYSOKOŚĆ 40 CM, SZEROKOŚĆ 25 CM.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.