Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Plakat reklama jabłek śliczny blaszany szyld retro

21-01-2012, 12:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 29 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2052141280
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 12   
Koniec: 21-01-2012 21:29:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

PIĘKNY METALOWY PLAKAT


Świetny stylizowany obrazek reklamowy wykonany na blaszce o średniej grubości około 1-2 mm. Doskonale nadaje się do dekoracji mieszkania, biura bądź lokalu. Plakat nie wymaga oprawy, w rogach ma cztery otworki ułatwiające zawieszenie na ścianie, z powodzeniem można go też przytwierdzić do dowolnej powierzchni za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Polecam jako oryginalną, stylową ozdobę, idealną pokoju młodzieżowego, kuchni, pubu, baru, pensjonatu, kawiarni czy restauracji. Wspaniały pomysł na prezent.

Ukazany na zdjęciach plakat to humorystyczna reklama sadów jabłkowych braci Elias. Odznacza się pięknie wkomponowanym wizerunkiem przeuroczej złotowłosej dziewczynki z koszykiem owoców na tle gałęzi kwitnącej jabłoni.

Inne interesujące repliki starych amerykańskich reklam znajdziecie Państwo wśród pozostałych naszych aukcji.

SUPER PROMOCJA: Kupując u nas 7 sztuk plakatów 8 sztukę dostaniecie Państwo za przysłowiową 1 zł. Koszt przesyłki 8 sztuk plakatów to 27 zł.

WYMIARY: WYSOKOŚĆ 40 CM, SZEROKOŚĆ 25 CM.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.