KONTAKT:
telefon:
(22)[zasłonięte]698 12 |
e-mail:
[zasłonięte]@sagitta.biz.pl |
gg:
31[zasłonięte]986 |
skype:
patalonia |
SPOSÓB WYSYŁKI:
kurier (przesyłka ubezpieczona)
- 14,00 przedpłata
- 21,00 pobranie
|
3+
grupa wiekowa
|
Helikopter
|
Helikopter jest wykonany z różnokolorowych, drewnianych klocków w liczbie 12 sztuk oraz drewnianego podwozia wraz z skrzydłami.
umożliwia samodzielną budowę. Niewątpliwie jego zaletą jest możliwość budowania różnych konfiguracji. Każdy mały pilot jest zmuszony do podejmowania samodzielnej decyzji!
Produkt jest ręcznie malowany.
Cechy przedmiotu:
- Produkt posiada znak bezpieczeństwa CE.
- Surowce używane do ich produkcji posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie EN 71-73.
Informacje szczegółowe o produkcie:
- Kategoria wiekowa: 3+
- Baterie: Nie wymaga zasilania
- Producent: Pilch
- Marka: Pilch
- Seria: Zabawki dla maluchów
- Numer katalogowy: 510026
- Wymiary zabawki (dł. x szer. x wys.): 420 x 250 x 250mm
- Ciężar wraz z opakowaniem: 870g
|
GALERIA (kliknij aby powiększyć w osobnym oknie):
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, kupili w Patalonii również:
| Na podstawie paragrafu art.1 ustawy Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 materiały wykorzystane na powyższej aukcji internetowej (projekt graficzny, fotografie, teksty) chronione są prawami autorskimi. Użycie tych materiałów do własnych celów bez wcześniejszej pisemnej zgody autora podlega karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 3. |