Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Piekne paznokcie, Stylizacja, Pielęgnacja paznokci

28-01-2012, 8:13
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 52.50 zł     
Użytkownik domki
numer aukcji: 2026000160
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 11   
Koniec: 28-01-2012 10:37:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Język: polski
Forma: poradnik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Super zestaw

Pelęgnacja paznokci

Piękno, zdrowie, relaks

Oprawa: miękka

Ilość stron: 47

Wymiary: 13,7 x 21 cm

Stan: nowa

 

Należy pamiętać, że nawet najlepiej wyglądające paznokcie ukazują cały swój blask jedynie na odpowiednio zadbanych dłoniach. Niestety nie każda z Pań dba o ten element urody jednakowym stopniu. Poradnik ten przybliży wiele cennych informacji i wskazówek dotyczących opieki i zdobienia paznokci.

Czytelniczki znajdą w nim porady, jakim zabiegom warto się poddać, by uzyskać efekt pięknych paznokci, a także, jak same we własnym zaciszu domowym w prosty, ale efektowny sposób mogą o nie zadbać.

 

 

Kurs DVD Stylizacja paznokci

 

Zbiór porad i praktycznych umiejętności dla pań dbających o piękno swoich dłoni. Konstrukcja kursu, dobór tematów oraz komentarz lektora sprawią, że posiadaczka kursu szybko zdobędzie umiejętności pozwalające na oryginalne zdobienie paznokci oraz właściwą ich pielęgnację. Odtwarzacz DVD lub komputer wyposażony w napęd DVD

 

Piękne paznokcie

Autor: Ji Baek

Oprawa: miękka

Liczba stron: 176

Stan: nowa

 

Pomysłowe sposoby na codzienne problemy: słabe paznokcie, przebarwienia, pękanie, białe plamki. Jest też ratunek dla nałogowych obgryzaczy. Autorka ? wykwalifikowana kosmetyczka ? podaje też pielęgnację dłoni i stóp w domu; opisuje sztukę lakierowania i jeszcze o wiele więcej!Oglądając twoje ręce, powiem ci kim jesteś. Ich wygląd świadczy o tobie. Spokojnie, nie chowaj dloni do kieszeni! Mogę popatrzeć na twoje stopy. Pielęgnując paznokcie możemy się wiele nauczyć - nic nie jest skomplikowane, na wszystko znajdzie się rada, odrobina starań się opłaci. A przede wszystkim będziesz zadowolona ze swojego wyglądu, a to gwarantuje dobry nastrój!Pielęgnując paznokcie możemy się wiele nauczyć - nic nie jest skomplikowane, na wszystko znajdzie się rada, odrobina starań się opłaci. A przede wszystkim będziesz zadowolona ze swojego wyglądu, a to gwarantuje dobry nastrój!