Przedmiotem aukcji jest stalowy zegarek renomowanej firmy

prestiżowa jakość Made in Swiss
Bardzo rzadki egzemplarz z przepięknej meskiej serii De-Ville. Bardzo ładny stan zachowania. Wszystko w oryginalnym i nieodnawianym stanie - od tarczy po koronkę. Świeżo po przeglądzie zegarmistrzowskim wraz z sześciomiesięczną gwarancją.
Zegarki są dla mnie pasją, stąd też troska o ich stan jest moim najwyższym priorytetem. Zegarki w takim wieku i takim stanie są po prostu unikatami, co daję im znaczącą przewagę nad tymi leżącymi na sklepowych półkach.
Zegarek jest bez najmniejszych wątpliwości oryginalny. Wiem, że zakup drogich zegarków przez internet może budzić mieszane uczucia, dlatego również preferuję odbiór osobisty oraz proponuję sprawdzenie autentyczności zegarka u DOWOLNIE wybranego zegarmistrza/jubilera na terenie Warszawy (szczegóły poniżej).
Dane techniczne :
- Fukcje : Godzina, Minuta, Sekunda
- Rodzaj mechanizmu: Oryginalny ręcznie nakręcany mechanizm Omega 286 na 17 kamieniach.
- Materiał : Stal szlachetna - grubo pozłacana, wprasowane złoto
- Wymiary : Duża, męska koperta o 34 mm średnicy ( bez koronki)
W zestawie z eleganckim drewnianym pudełkiem oraz naszą firmową fakturą.
Prawdziwa rzadkość ze względu na wyrafinowane wzornictwo, stan zachowania oraz wiek zegarka !
Podstawą realizacji gwarancji jest wystawiona przez naszą firmę faktura VAT marża, która jest zarazem potwierdzeniem legalności i oryginalności zegarka.
Proszę także pamiętać, że kupując od przypadkowych handlarzy, czy osób prywatnych, nigdy nie macie Państwo pewności, ani że towar jest oryginalny, ani że towar jest legalny, ani nawet tego, że otrzymacie to, za co zapłacicie, więc warto rozsądnie podejść do tak poważnych zakupów.
Kupując u Nas jesteście Państwo zwolnieni z obowiązkowego 2% podadku PCC-3. Podatek taki dotyczy wszystkich przedmiotów w cenie powyżej 1000 zł
Kontakt : +48 [zasłonięte]882680
lub
[zasłonięte]@watchconcept.pl
*******************
Jestem uczciwym sprzedającym i rzetelnie przedstawiam sprzedawany produkt, również uczciwości i zdrowego rozsądku wymagam od kontrahenta, dlatego:
1. Jeżeli chcesz do mnie pisać lub dzwonić z pytaniami typu: "odda Pan zegarek za 3500 zl " - to proszę zaoszczędź swój i mój czas i nie wykonuj tego połączenia. To samo dotyczy propozycji wymiany za przedmioty o wiele niższej wartości niż prezentowany zegarek.
2. Na życzenie kupującego i na jego koszt – może on dokonać sprawdzenia autentyczności zegarka – w przypadku jakiegokolwiek odstępstwa (co nie będzie miało miejsca) – 100% zwrot gotówki.
3. Proszę nie wysyłać maili z pytaniami, na które odpowiedzi są w treści aukcji - dlatego opis jest długi, by był rzetelny i pełny, a kupujący miał jasną sytuację. Jeżeli masz inne pytanie - śmiało pisz - z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości.
4. Jeżeli wylicytujesz zegarek, a później nie będziesz chciał go kupić (brak pieniędzy, nieprzestrzeganie regulaminu Allegro i aukcji, czy inne powody) - licz się z tym, że aukcja jest pełnoprawną umową kupna-sprzedaży i mogę zdecydować się na dociekanie swoich praw w odpowiedniej instytucji. Chciałbym tego uniknąć, ale proszę pamiętać, że Allegro to nie zabawa.
Oryginalne zdjęcia :










