Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Piekarnik elektryczny Electrolux EOB3311AOX GRILL

23-05-2014, 17:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 999 zł     
Użytkownik OleOlepl
numer aukcji: 4226649643
Miejscowość 10 MIAST oraz wysyłkowo CAŁA POLSKA
Wyświetleń: 21   
Koniec: 23-05-2014, 17:16

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Electrolux

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Allegro

118004;999
   

Piekarnik elektryczny

Electrolux EOB3311AOX

WNIESIENIE GRATIS !

Odbiór osobisty GRATIS !!

Polska dystrybucja, gwarancja producenta realizowana w Polsce

  • nr kat. 118004
  • Wymiary (bez el. wystających): 59,4 x 59,4 x 56,7 cm
  • Barwa frontu: srebrny-stal
  • Wykonanie piekarnika: szkło i stal nierdzewna
  • Klasa energetyczna: A -20%
  • Wzór: Inspiration

Zobacz pełną specyfikację...

Kupując Electrolux EOB3311AOX zyskujesz:


  • Electrolux to piekarnik, który jest nie tylko w pełni przyjazna dla środowiska, ale również znacznie obniża koszty, poprzez niskie zużycie energii - nawet o 20% mniej niż urządzenia klasy A.
  • Instalacja trójfazowa nie będzie już potrzebna, ponieważ urządzenie jest w pełni zgodne z jednofazowym gniazdem o napięciu 230 V.
  • Dzięki możliwości chowania pokręteł na przedzie piekarnika, urządzenie jest bezpieczne, zwłaszcza gdy w pobliżu znajdują się małe dzieci.

  • Górna część piekarnika wyposażona jest w grill, który znacznie przyśpiesza proces przygotowania małych, zapiekanych przekąsek. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba rozgrzewać całego piekarnika, by cieszyć się grillowanym jedzeniem!
  • Termoobieg pozwala na krótsze pieczenie w niższej temperaturze, dzięki temu, że ciepło rozprowadzane jest po piekarniku równomiernie. Koniec z przypieczonymi z zewnątrz i surowymi w środku daniami.

  • Termosonda jest bardzo przydatnym urządzeniem, pozwalającym na pomiar temperatury wewnątrz pieczonej potrawy. Przydatna zwłaszcza w przypadku specyficznych posiłków, wymagających określonej temperatury.
  • Piekarnik oparty jest o wzór z linii wzorniczej Inspiration. Dostępne są również inne produkty z tej linii.
  • Wytrzymałe i stabilne metalowe drabinki, pozwalają na przygotowywanie kilku potraw jednocześnie. Są doskonale dopasowane do piekarnika, a ich wyjmowanie nie niszczy powierzchni urządzenia.

  • Urządzenie jest przyjazne i bezpieczne dla użytkownika, dzięki specjalnemu zabezpieczeniu przed oparzeniem, utrzymującym drzwi piekarnika w niskiej temperaturze.
 
SPECYFIKACJA
Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 59,4 x 59,4 x 56,7
Barwa frontu srebrny-stal
Klasa energetyczna A -20%
Napięcie zasilania 230 V
Moc przyłączeniowa 3,5 kW
Pojemność 74 litry
Drzwi otwierane uchylnie
Kontrola elektroniczne - chowane pokrętła, przyciski na froncie piekarnika
Programator pracy piekarnika elektroniczny
Ilość funkcji piekarnika 9
Grill (opiekacz) tak
Termoobieg tak
Rożen nie
Termosonda tak
Rodzaj prowadnic w piekarniku drabinki
Wnętrze piekarnika emalia
Czyszczenie piekarnika emalia łatwoczyszcząca
Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) tak
Dodatkowe opcje automatyczne wyłączenie, powłoka Antyfinger Print, sygnał końca pieczenia, wyświetlacz elektroniczny
Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpieczne użytkowanie chłodne drzwi, chłodzenie obudowy, blokada drzwi przed otwarciem
Wyposażenie
1 półka siatkowa, 2 półki blaszane, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, termosonda
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące Przedłuż gwarancję – 801-[zasłonięte]-155, 22 [zasłonięte] 55
Opinie
na plus
Dodana: 2[zasłonięte]013-03 10:05:41.991
Przez: ras1313
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Piekarnik w tej cenie całkiem przyzwoity. Blokada dziecięca została wyłamana w pierwszy dzień przeze mnie.

piekarnik
Dodana: 2[zasłonięte]014-04 09:49:21.876
Przez: kasia
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Jestem ogólnie zadowolona z piekarnika,

miałam wprawdzie problemy z przyciskami , musiałam korzystać z serwisu, zostały poprawione, chociaż nie wydaje mi się, że działają tak jak należy, czasami nie kontaktują, mocno musze przyciskać, ale reszta super

Electrolux
Dodana: 2[zasłonięte]014-04 15:37:54.611
Przez: Joasia
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Piekarnik Electrolux spełnia wszystkie moje oczekiwania, produkt naprawdę godny polecenia.

opinia
Dodana: 2[zasłonięte]014-01 12:56:31.832
Przez: klient
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Piekarnik jeszcze nie zamontowany, wygląda ok. więcej informacji pózniej.

ok ale
Dodana: 2[zasłonięte]014-02 14:39:48.585
Przez: blumchen_awf
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Na stronie klasa energetyczna A-20%,a na piekarniku po dostawie niestety A:(

Całość pozostała jest całkiem w porządku, choć testuję na ciastach i przyznam że na razie wychodzą zakalce...muszę się bardziej mu przyjrzeć

Powrót na górę strony


Euro-net Sp. z o.o.    Sklep Internetowy Ole Ole!    Ul. Muszkieterów 15    02-273 Warszawa     e-mail: [zasłonięte]@oleole.pl