Witamy na naszej aukcji !
DOMAX
to jeden z najdłużej działających na rynku krakowskim sklep z AGD i RTV. Firma została założona w 1992 roku i z sukcesami funkcjonuje do dziś. Doceniając siłę internetu oraz oczekiwania naszych klientów zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem tego medium. W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia - gospodarstwa domowego, sprzętu Audio-Video oraz armatury kuchennej renomowanych firm.
Ostatnio rozwinęliśmy swoją sprzedaż o kolejne branże: komputery, GSM oraz urządzenia GPS.
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY
NASZA PROPOZYCJA NA DZIŚ:
PIEKARNIK DO ZABUDOWY
BEKO OIM 22300X
Technologie
Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja dbałości o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego
Pieczenie 3D:
Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzewcze i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają jednocześnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala równocześnie piec kilka potraw – nawet do trzech różnych dań może być przygotowywane bez mieszania się smaków i zapachów.
Grill:
Opcja ta jest idealna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.
Termoobieg:
Grzałka pierścieniowa oraz wentylator gwarantują optymalną użyteczność piekarnika, pozwalając na przygotowanie do 3 potraw w tym samym czasie! Smaki i zapachy potraw nie przenikają się nawzajem.
Pieczenie i termoobieg:
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki oraz termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! Idealne do przygotowywania na przykład ciastek!
-
Wymiary
-
Wysokość:59,5 cm
-
Szerokość:59,4 cm
-
Głębokość:56,7 cm
-
Wymiary wnęki (WxSZxGł):60x56x56 cm
-
Specyfikacja
-
Wyświetlacz:Elektroniczny (kolor - odcień pomarańczowego)
-
Sterowanie:Elektroniczne
-
Klasa efektywności energetycznej:A
-
Pokrętła:Standardowe
-
Funkcje
-
Liczba funkcji:8
-
Liczba programow Beko Chef:-
-
Pojemność piekarnika:65 l
-
Termoobieg:Tak
-
Grzałka owalna:Tak
-
Booster:Nie
-
Pieczenie 3D:Tak
-
Rozmrażanie:Tak
-
Pizza:Nie
-
Grill:Tak
-
Pieczenie wspomagane parą:Nie
-
Czyszczenie pyrolityczne:Nie
-
Filtr antyzapachowy:Nie
-
Blokada przycisków:Tak
-
Blokada drzwi:Nie
-
Drzwi z pełnego szkła:Tak
-
Powłoka Nano:Nie
-
Zimne drzwi:Nie
-
Liczba warstw pełnego szkła w drzwiach:2
-
Katalityczna tylnia ściana:Nie
-
Zdejmowalne drabinki boczne:Nie
-
Prowadnice teleskopowe:Nie
-
Oświetlenie:Standardowe
-
Stal odporna na odciski palców:Nie
-
Akcesoria
-
Rożen:Nie
-
Taca standardowa:1
-
Taca głęboka:-
-
Taca do pieczenia:1