Kontakt
f.p.h.u "Garden-Farm"
ul. Prof.R.Ranoszka 95
44-338 Jastrzębiebie Zdrój
(odbiór osobisty możliwy wyłącznie po wczesniejszym telefonie, pod Jastrzębiem)
E-MAIL
[zasłonięte]@o2.pl
TELEFON
662-[zasłonięte]-832
Płatności
Przy dokonywaniu wpłaty (w tytule) prosimy o podanie nazwy użytkownika,
co znacznie przyspieszy zrealizowanie przesyłki.
Dane do wpłaty dostaną Państwo automatycznie w e-mailu po zakupie na allegro.
Dane dostępne są również na stronie O mnie.
ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW !!!
Wysyłka
Koszty wysyłki towarów zakupionych na różnych aukcjach sumują się i są uzależnione od ilości (wagi) zakupionych produktów.
(jedna paczka kurierska jest do 30kg)
Wysyłka towarów odbywa się od poniedziałku do czwartku.
STANDARDOWO PACZKI KURIERSKIE WYSYŁANE SĄ FIRMĄ K-ex
za dopłatą 2zł (do każdej paczki) przesyłkę możemy wysłać firmą UPS
(o czym należy nas powiadomić)
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ZASZCZEPIONE GRZYBNIĄ PODŁOŻE DO UPRAWY PIECZAREK W KARTONIE
KARTON STANDARD
JEST TO STANDARDOWE PODŁOŻE OFEROWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ NA ALLEGRO
CAŁY ZESTAW W BARDZO KORZYSTNEJ CENIE IDEALNIE NADAJE SIĘ DO ROZPOCZĘCIA PRZYGODY Z HODOWLĄ PIECZARKI
CZY
NA PREZENT
w skład zestawu wchodzi:
podłoże ZASZCZEPIONE grzybnią w formie zafoliowanej kostki
okrywa do przykrycia grzybni w osobnym woreczku
skrócona instrukcja hodowli pieczarki
całość umieszczona w kartoniku 40*30*15 cm ktorego łączna waga wynosi ok
7-8 kg
WSZYSTKO do wyhodowania własnych, ekologicznych i świeżych pieczarek.
UPRAWA PIECZARKI NA GOTOWYM PODŁOŻU JEST BARDZO PROSTA
Po odpakowaniu kartonu należy zdjąć folię z górnej części, przykryć gazeta, która powinna byc stale wilgotna
po ok dwóch tygodniach, kiedy grzybnia sie "zabieli"- przerosnie podloże zdejmujemy gazetę i podłoże nakrywamy dostarczonym torfem i podlewamy.
Plony ukażą się już po 2-3 tygodniach - zależnie od temperatury pomieszczenia (12-20 stopni C).
Pieczarka do wzrostu nie potrzebuje światła (INACZEJ NIŻ BOCZNIAK), więc uprawę można prowadzić w piwnicy.
U NAS MASZ
PEWNOŚĆ
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
SPRZEDAWANE podłoże produkowane przez renomowanych producentów dostarczających swoje wyroby dla HODOWCÓW WIELKOTOWAROWYCH
(gwarant najwyższej powtarzalnej jakości)
Pieczarka dwuzarodnikowa (Agaricus bisporus) to grzyb z rodziny pieczarkowatych. Jadalne gatunki pieczarek są bogatym źródłem przeciwutleniacza o nazwie ergothioneina, który chroni komórki przed uszkodzeniami i starzeniem się. Posiadają duże walory smakowe i zapachowe. Pieczarki to grzyby o bardzo szerokim zastosowaniu. Można je wykorzystywac m.in. do pieczenia, smazenia i smazenia w glebokim oleju. Smazone pieczarki doskonale pasuja do salatek lub potraw z makaronów,same służą również jako dodatek do sosów grzybowych, zup, farszów lub sałatek.
********************************************
Koszty transportu w zależności od ilości opakowań
1-4 szt -> 18zł
5-8 szt -> 36zł
POBRANIE +7 ZŁ
Koszty wysyłki towarów zakupionych na różnych aukcjach sumują się i są uzależnione od ilości (wagi) zakupionych produktów.
Ostateczny koszt wysylki na zyczenie wysyłam na maila.
Przy większych zamówieniach proszę o kontakt, w celu wyboru najkorzystniejszego dla Państwa sposobu wysyłki - WYSYŁKA PALETOWA.
KUPUJĄC U NAS GOTOWE PODŁOŻA - BĘDZIECIE MIELI W SWOJEJ KUCHNI
świeże, zdrowe i ekologiczne
grzyby.
Regulamin aukcji na stronie o mnie