Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Piec Piecyk Junkers WRP 250-5 KB na części OKAZJA

18-08-2014, 14:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 200 zł     
Użytkownik majszek
numer aukcji: 4495553470
Miejscowość Zwoleń
Wyświetleń: 40   
Koniec: 18-08-2014 14:05:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest przepływowy podgrzewacz wody firmy Junkers model WRP 250-5 KB elektronik.  Jest to popularny i ceniony za brak awarii model wyposażony w 3 niezbędne zabezpieczenia: przed przegrzaniem, wypływem gazu oraz cofającymi spalinami.

Urządzenie okresowo serwisowane i czyszczone co sprawiło że nadal wygląda bdb tzn.  jest czyste i zadbane zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym.  W piecu nie mam nic do ukrycia dlatego zdjęcia starałem się robić tak aby dobrze było widać każdy element a nie tylko obudowę, która raczej się nie psuje :) Jedyny mankament to kapiąca woda z zespołu wodnego, podobno trzeba wymienić ten kawałek zespołu wodnego z czarną rączką przykręcony na 3 śrubki widoczny na ostatnim zdjęciu lub coś tam uszczelnić. Wymontowany jest też generator iskry, reszta tak jak widać na zdjęciach, stat bdb.


Zważywszy na renomę pieca i cenę części do niego proponowana kwota 200zł powinna być okazyjna ponieważ tyle trzeba zapłacić za2 części na innych aukcjach np nagrzewnicę i zespół wodny. Ja natomiast oferuję prawie cały piec w bdb stanie, zachęcam zatem do zakupu bo jeśli nawet piec nie przyda się w całości to może służyć jako dawca oryginalnych części. 

 

W przypadku braku zainteresowania całością mogę wystawić poszczególne części.

Nagrzewnica 150zł, zespół gazowy z palnikami i czujnikami 100zł.

Za dodatkowe 30zł sprzedam profesjonalny przyłączeniowy przewód gazowy wraz odpowiednią redukcją do pieca, do wyboru krótszy 3/4" lub  dłuższy 1/2".