OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE.
W przypadku pytań lub wątpliwości
prosimy o kontakt mailowy lub
telefoniczny 733[zasłonięte]099
Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem POLSKIEGO producenta pieców akumulacyjnych f. ELEKTROTERMIA od 1999 r.
Do zaproponowania mamy piec akumulacyjny w wersji dynamicznej z elektronicznym sterowaniem serii DOA 30/E (nowy model)
Piec ten zbudowany jest dokładnie z tych samych komponentów co piece takiej konkurencji jak DIMPLEX, OLSBERG, AEG, IMPROEL i wielu innych , co powoduje że produkt ten jest wykonany w wysokiej jakości zgodnie z obowiązującymi normami.
WAŻNE: Przewagą pieca f. ELEKTROTERMIA nad konkurencją jest natomiast jego MASA która jest wyższa. Masa pieca stanowi o jego zdolności do akumulacji i im jest większa tym piec gromadzi więcej ładunku ciepła, co przekłada się na dłuższe oddawanie ciepła w ciągu doby. Piece konkurencji są najczęściej produkcji niemieckiej lub oparte są o niemieckie konstrukcje, są lżejsze (co łatwo sprawdzić) i nie są w stanie zgromadzić w czasie tzw. II taryfy tyle ładunku ciepła co piece Elektrotermia, przez co zbyt szybko stygną zwłaszcza przy dużych mrozach .
Model w wersji elektronicznej posiada wbudowany elektroniczny, nieprogramowalny regulator temperatury pokojowej, elektroniczny regulator automatyki pogodowej, elektroniczny regulator poziomu naładowania oraz zegar czasu rzeczywistego. W celu właściwej pracy pieca należy do ogrzewacza dokupić czujnik temperatury pokojowej lub programowalny regulator temperatury dostępny na innych naszych aukcjach. Do poprawnej pracy urządzenia grzejnego nie jest konieczny montaż czujnika pogodowego (opcja).
-
Moc - 3000 W (3 kW)
-
Napięcie zasilania - 230 V / 400 V
-
Masa - 158 kg
-
Wymiary (dł. x szer. x wys.) - 840 mm x 265 mm x 705 mm
-
Orientacyjna kubatura ogrzewanego pomieszczenia - 30 m3
-
Regulator temperatury wbudowany - TAK (elektroniczny)
-
Regulator pogodowy wbudowany - TAK (elektroniczny)
-
Regulator poziomu naładowania - TAK (elektroniczny)
- Zegar czasu rzeczywistego wbudowany - TAK (elektroniczny)
Gwarancja:
- 36 miesięcy na całość produktu
- 60 miesięcy na grzałki
DOSTAWA:
Do 3 dni roboczych od dokonania zakupu
UWAGA: Przy zakupie minimum 3 szt. dowolnych
pieców f. ELEKTROTERMIA wysyłka GRATIS
W sprzedaży posiadamy również inne modele i moce pieców takie jak
np. 2kW , 4kW, 5kW. Jeśli interesuje Państwa inna moc lub inny model
proszę skontaktować się mailowo lub telefonicznie 733[zasłonięte]099