Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PIĘKNA DUŻA FIGURA CHŁOPCA ~ Auguste MOREAU / 6kg.

16-01-2012, 16:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 299 zł     
Użytkownik Galerie_Doris
numer aukcji: 2032013741
Miejscowość dolnośląskie
Wyświetleń: 156   
Koniec: 15-01-2012 20:55:39

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
 

 

 
 
~ Uwaga cacko w naszej galerii ~
"GARÇON" - młody chłopiec
w/g MOREAU Auguste
(Dijon 1834 - Malesherbes 1917)
pojedynczy egzemplarz na allegro
Figura wykonana według wzoru jednego z najsłynniejszych rzeźbiarzy ówczesnej epoki - Auguste Moreau.
 
 

Czy wiesz że: Auguste Moreau – rzeźbiarz francuski, pochodzący ze znakomitej rodziny rzeźbiarzy. Był ojcem trzech rzeźbiarzy (Louisa Augusta, Hipolita i Edmonda) i dwóch malarzy (Gastona Augusta i Alberta Augusta); jego bratem był rzeźbiarz Hipolit Francois. Zadebiutował na Paryskim Salonie w 1861 roku i regularnie do 1913 wystawiał tam swoje prace: dwu- i trzypostaciowe sceny rodzajowe, alegoryczne, a także nieliczne portrety, wykonane głównie w brązie. Międzynarodową sławę przyniosły mu statuetki amorków. Jego prace znajdują się w muzeach, m.in. w Bordeaux, Dijon, Gray, Paryżu i Reims, a także w licznych kolekcjach prywatnych.

 

 

Witamy na naszej kolejnej aukcji. Przedmiotem licytacji jest piękna postać młodego chłopca wykonanego z alabastru (masy alabastrowej) bardzo trwały materiał i odporny na uszkodzenia, dodatkowo brązowiony według znanego francuskiego rzeźbiarza A. Moreau. Figurę przywieziono z Francji, prawdopodobnie wytwarzano je tam masowo w latach 1960-70 - bez uszkodzeń. Polecamy jako piękne wyposażenie stylowych wnętrz. Obiekt w stanie idealnym, jak na lata perfekt - rzadki okaz - Polecamy!

 

Licytujesz na tej aukcji figurę chłopca. Na naszej sąsiedniej aukcji możesz dokupić do kompletu piękną postać młodej dziewczyny - Polecamy! kupując dwie figury wysyłka gratis!.

 

 

wysokość figury: 49cm
szerokość podstawy: 17,5cm
Waga ok: 5-6 kg

 

Jeśli masz pytania napisz email - If you have any questions please email - Wenn Sie Fragen haben, bitte email - Si vous avez des questions s'il vous plaît email - Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím email.

 

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

 
 
 

 
KONTAKT Z FIRMĄ
[email protected]: [zasłonięte]@gmail.com
Telefon kom: +48  /  606-[zasłonięte]-701
 

 

REGULAMIN AUKCJI

1.Nie odwołujemy ofert, licytując akceptujesz regulamin zawarty na stronie "o mnie". Bierzesz odpowiedzialność prawną za złożoną ofertę i tym samym zobowiązanie się do uregulowania należności za zakupiony przedmiot. Na wpłatę czekamy 7 dni kalendarzowych .

.

2.Na zakupione u nas przedmioty w aukcji, wystawiamy paragon fiskalny, lub na życzenie fakturę Vat - Marża.

.

3.Wszystkie wystawiane przez nas przedmioty sprzedawane są bez dekoracji.

.

4.Ponieważ priorytetową sprawa jest dla nas zadowolenie klienta, w przypadku wystąpienia uszkodzeń podczas transportu udzielamy pomocy klientowi tak długo, dopóki sprawa nie zakończy się dla niego pomyślnie.

.

5.Preferowaną przez nas formą płatności jest przelew na konto, istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

.

6.Koszt wysyłki za granicę jest inny w zależności od lokalizacji kraju - Shipping cost overseas is different depending on the location of the country - Versandkosten Ausland unterscheidet sich je nach der Lage des Landes - Les frais d'envoi à l'étranger est différente selon l'endroit du pays - Přepravní náklady v zahraničí se liší v závislosti na umístění v zemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
PRAWA AUTORSKIE
Wszelkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone - bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r
 

DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO PRZEDMIOTU NA NASZYCH AUKCJACH JEST 
DOŁĄCZONY PARAGON FISKALNY LUB FAKTURA VAT-MARŻA