Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PIĘKNA DUŻA BAROKOWA SZKATUŁA KRÓLEWSKIE JAJO

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 450 zł      Aktualna cena: 440 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2046830766
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 43   
Koniec: 23-01-2012 20:40:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ŚWIETNA BOMBONIERA Z LWAMI

PORCELANA I BRĄZ


PRZEDMIOT LICYTACJI

Przepiękna barokowa szkatuła podtrzymywana przez trzy figury lwów. Duże porcelanowe jajko o miodowej barwie i krakelurowym szkliwie osadzone jest na stabilnej podstawie z brązu. Pokrywa bomboniery ma zwieńczenie w kształcie korony Zarówno elementy wykonane z brązu jak i z porcelany są niezwykle bogato dekorowane wspaniałymi ornamentami. Ten przecudnej urody przedmiot będzie stylową, gustowną i niebywale elegancką ozdobą wysmakowanego wnętrza. Dbałość o szczegóły a także solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne. Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń. Całość znakomicie się prezentuje, jeszcze piękniej niż na fotografiach.

WYMIARY:

Wysokość 25 cm,

Średnica 12 cm.

Polecamy ten śliczny przedmiot !!!

Serdecznie zapraszamy do licytacji !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.