Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Piękny Dom okolice Warszawy

20-01-2012, 21:31
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 580 000 zł     
Użytkownik FILIP_1
numer aukcji: 2030461509
Miejscowość okolice Warszawy
Wyświetleń: 823   
Koniec: 14-01-2012 18:52:08
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

NOWA NIŻSZA CENA !!

OFERTA BEZPOŚREDNIA !

 DOM W CENIE 60-M MIESZKANIA W WARSZAWIE!

 

 

Nieruchomość położona jest w miejscowości Klembów około 30 km do centrum Warszawy. Dobry dojazd trasą radzymińską drogą na Białystok lub przez Wołomin.

Budynek położony centralnie na działce o powierzchni 920 mkw.

Bryła budynku oparta na prostokącie o wymiarach 22,20 m x 9,20 m.

Łączna powierzchnia 360 m kw wraz z dwustanowiskowym garażem i pomieszczeniem gospodarczym

 (wymiary pomieszczeń na zdjęciach rzutów w galerii)

 

Parter:

a) część dzienna: sień z wejściem do wc, kuchnia, salon otwarty ze schodami i antresolą na piętrze, pod schodami kominek z płaszczem wodnym.

b)      część mieszkalna: pokój, sypialnia z garderobą i łazienką; łazienka dostępna także z korytarza

c)      część gospodarcza: kotłownia z pralnią, w której znajduje się także hydrofor, garaż dwustanowiskowy z osobnymi bramami wjazdowymi. Wiata w bryle budynku o powierzchni 18 mkw np. przeznaczona na składowanie drewna lub miejsce do wypoczynku w cieniu.

 

Piętro:

a)      Pomieszczenie hobby stanowiące częściową antresolę nad salonem z miejscem na część wypoczynkową z kinem domowym, barek i drugi kominek przewidziany z wkładem zwykłym.

b)      Sypialnia z łazienką i garderobą,

c)      Pomieszczenie przewidziane na siłownie, pokój rekreacyjny z sauną , jaccuzi lub do adaptacji na kolejny pokój/sypialnię nawet z łazienka.

 

Działka ogrodzona, brama wjazdowa i bramka – klinkier, metalowa konstrukcja i drewno z doprowadzonym zasilaniem elektrycznym. Przydomowa oczyszczalnia ścieków,gaz, Dodatkowa wiata rekreacyjna

Budynek budowany z suporexu H+H pióro wpust, grubość 36 cm ocieplony 15 cm styropian (gruntowany przygotowany do wykonania tynkowania elewacji) parapety zewnętrzne osadzone.

Ułożona instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, alarmowa, gazowa, c.o.,  kino domowe

Tynki gipsowe mokre z agregatu, część ściany do wykończenia z imitacją piaskowca i wzorem „sztruks”.

  

Okna plastikowe w okleinie dąb na zewnątrz, z mikrowentylacją, klimabox, folia antywłamaniową i ukuciami antywaważeniowymi, wszystkie klamki w oknach dodatkowo zamykane na kluczyki.

Drzwi zewnętrze – 2 sztuki – metalowe antywłamaniowe w okleinie dąb z szyba –witraż

 

Dach – kopertowy, deskowany, opapowany wyłożony blacho - dachówką koloru brązowego z połyskiem, rynny i rury spustowe metalowe przygotowane do połączenia redukcją z systemem nawodnienia ogrodu.
W dachu umieszczono 8 sztuk okien połaciowych

 

Pełna dokumentacja fotograficzna od początku budowy.

 

Istnieje możliwość adaptacji domu na dwa niezależne mieszkania dla np. rodziny dwupokoleniowej. Otwory drzwiowe i ciągi komunikacji dostosowano rozmiary do ewentualnego przemieszczania się wózka inwalidzkiego. 

 

Projekt indywidualny-  domek jest, więc przede wszystkim wymarzony i praktyczny, bez błędnych rozwiązań za to z mnóstwem ułatwień, tak, aby dawał poczucie niezakłóconej niczym przestrzeni a jednocześnie sprawiał wrażenie przytulnego gniazdka. Położony w uroczym miejscu, z pięknym widokiem lasu z okiem salonu, polami w różnych kolorach lata i małą wijącą się rzeczką, która bezpiecznie płynie swoim korytem, nie stwarzając zagrożenia.

 

Jeśli cenisz sobie niezależność, funkcjonalność, prywatność i jednocześnie lubisz spędzać czas na łonie natury koniecznie obejrzyj dom, to może okazac się Twoje wymarzone miejsce.

 

Kontakt Tel. 723 732 319

Proszę dzwonic wyłącznie z numeru identyfikowanego