Witam.
Mam dziś do sprzedania motocykl jakim jest Suzuki GS500 E.
Motorek w super stanie technicznym i wizualnym. Mimo swojego wieku 1995r potrafi niejednego zaskoczyć.
Kupiony w zeszłym sezonie od znajomego z forum Suzuki jako pierwsza "większa" zabawka, podobnie jak u mnie była jego oczkiem w głowie. Teraz przyszedł czas na coś większego.
Zuzka w 100% oryginalna i zadbana, super egzemplarz. Nie wymaga wkładu finansowego, gotowa do jazdy.
Pali od "Strzała" nigdy mnie nie zawiodła.
Po wymianie oleju silnikowego (Tylko MOTUL), filtra oleju, uszczelniaczy lag (w GS'ach lubią puszczać) i zalaniu świeżym olejem przedniego amortyzatora.
Aktualne ubezpieczenie i przegląd.
Nie będę się rozpisywał, bo można pisać godzinami. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 794 [zasłonięte] 537,chętnie udzielę więcej informacji.
Cena jaka mnie interesuje to 4 300 do lekkiej negocjacji, lecz proszę o poważne oferty gdyż nie chce się pozbyć zakatowanego padła, tylko sprzedać dobry, żwawy motorek.