Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

@@@PIĘKNA SUKNIA ŚLUBNA 36 SZCZECIN@@@

21-01-2012, 9:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 200 zł     
Użytkownik AirFishu
numer aukcji: 2032183226
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 139   
Koniec: 15-01-2012, 23:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Rozmiar: 36

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam na mojej aukcji

Do sprzedania mam

Wyjątkową suknię ślubną

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Suknia jest własnego projektu, wykonana przez znaną w Szczecinie krawcową, która stylizuje modelki na wszelkie pokazy. Chciałam aby była oryginalna więc wszystkie szczegóły są wyjątkowo dopieszczone i na pewno nie spotkasz jej w żadnym salonie!

Kolor sukni to czysta biel opleciona pięknym wzorem koronki w okolicy talii oraz rozpromieniona cekinami, które nadają jej niebagatelny wygląd. Suknia składa się osobno ze spódnicy i gorsetu, co jest dużym ułatwieniem jeśli chodzi o ubieranie jej. Dodatkowo do sukni dołączone jestkoronkowe bolerko z cekinami zkrótkim rękawkiem oraz tren przypinany o długości 2 m, który wygląda przepięknie kiedy przemierza się kościelną aleję wzdłuż ławek.

Spódnica- prosta, bez elementów ozdobnych, złożona z 3 warstw tiulu i podszyta od środka atłasem. Wewnątrz halka wsparta na 3 kołach, w pasie gumka dzięki czemu dopasowuje się do talii. Spódnica zapinana jest z tyłu na zamek. Rozmiar 36/S, a dzięki regulacji może być również 34.

Gorset – w talii zdobiony lśniącymi kamyczkami i cekinami. Pod biustem 3 dekoracyjne atłasowe tasiemki, natomiast na biuście delikatna harmonijka w pionie, co wizualnie powiększa. Na górze zakończona szeroką atłasową tasiemką. Gorset zapinany z tyłu na zamek i guziczek, który można regulować. Rozmiar 36- B/Cdostosowuje się w zależności od stanika albo jeśli jest jego brak.

Stan sukni-bardzo dobry, po DOKŁADNYM czyszczeniu mechanicznym. Suknia wymaga jedynie drobnych poprawek , ponieważ wkilku miejscach wystają nitki z koronki, no i tren na dole spódnicy jest lekko zahaczony.

Poza tym polecam dla Pań ,które chcą wyglądać niepowtarzalnie w tym cudownym dniu!

Suknia jest wiele warta, ale chętnie sprzedam ją po okazyjnej cenie!

Zapraszam do zakupu . Pytania proszę kierować pod numer 605-[zasłonięte]-507