Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PIĘKNA * DOXA 21 JEWELS * LATA 50-TE - JEDYNA TAKA

25-01-2012, 9:01
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 393 zł     
Użytkownik zbigniew12_2005
numer aukcji: 2066443227
Miejscowość MAŁOPOLSKA
Licytowało: 9    Wyświetleń: 359   
Koniec: 29-01-2012 21:35:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam serdecznie na jednej z moich aukcji. Do zaoferowania mam tym razem naręczny zegarek dla koneserów i fascynatów. Jest to mianowicie klasyczny model zegarka DOXA ANTI-MAGNETIC z lat 50-tych w chromowanej kopercie. Zegarek jest na dobrym i punktualnym chodzie. W niemalże idealnym stanie zachowania...

JEST TO PRAKTYCZNIE NIOSIĄGALNY MODEL !!!

21 JEWELS !!!

- Mechanizm zegarka na 17-tu kamieniach, z wychwytem szwajcarskim kotwicowym. Na mechanizmie wybite są sygnatury: „DOXA S.A. SWISS MADE, 21 JEWELS. Mechanizm jest po przeglądzie i konserwacji u zegarmistrza na dobrym i punktualnym chodzie, w znakomitym stanie.

- Koperta chromowana. Tylni dekiel zakręcany, widnieje na nim sygnatury: „DOXA EXTRA FLAT, ANTIMAGNETIC, WATERRESISTANT, INCABLOC, SWISS, STAINLESS STEEL BACK, 186300”. Koronka w idealnym stanie. Koperta idealnym stanie.

- Tarcza metalowa w kolorze srebrnym. Tarcza oryginalna, sygnowana: „ DOXA ANTI-MAGNETIC, 21 JEWELS, WATERPROOF, INCABLOC, SWISS MADE”. Tarcza w niemalże idealnym stanie.

- Wskazówki oryginalne w idealnym stanie.

- Szkiełko w idealnym stanie.

- Średnica zegarka 3,4 cm bez koronki i uchwytów ma pasek. Wysokość wraz z uchwytami 4,1 cm. W komplecie nowy brązowy skórzany firmowy pasek.

Serdecznie polecam wszystkim ceniącym sobie wysoką jakość i renomę. Zegarek w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej. Zapraszam do licytacji. Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować na e-mail lub na numerem telefonu 509[zasłonięte]749.