FAREL2013®- NAJLEPSZA JAKOŚĆ TOWARU i SZYBKOŚĆ DOSTAWY GDZIEKOLWIEK JESTEŚ!
MY JESTEŚMY ZAWSZE DLA CIEBIE!
Sprawdź nas, czy można nam zaufac.... i badź od teraz i TY zadowolonym,kolejnym klientem!
Pierwszorzędna obsługa, super szybka wysyłka i opieka nad klientem-
to motto " farel2013 "
Jesteśmy najtańsi , ale co najważniejsze najlepsi ! na rynku, jeśli chodzi o rzetelność i bezpieczną obsługę klienta!
Szukacie jednego z ciekawszych telefonow bezprzewodowych na polskim rynku?
To dobrze trafiliście!
U nas najtaniej! Sprawdź... i wróć do nas! Warto!
UWAGA!
Już u nas!
OKAZJA!!
PHILIPS®
D200
D2001MMX/38
telefon bezprzewodowy
dla każdego i do każdego domu!
oryginalna cena producenta 179 zł
u nas już od... 99zł!
Nie czekaj! Za chwile może być za późno!
Taniej juz nie bedzie!
My nie sprzedajemy jakichs powystawowych, brudnych i czesto z ukrytymi wadami telefonow! To bubel, sprzet z odpadow, kategorii B. Nie daj sie zmamic 2 lub 3-miesieczna gwarancja. A jak sie zepsuje po 3 miesiacach to co?... kupisz nowy telefon?
U nas klient ma 100% pewnosci, ze towar jest NOWY, prosto od producenta!
Popatrz na nasze opinie....one sa nasza wizytowka!
- INSTRUKCJA OBSLUGI
W skład paczki wchodzi oryginalnie zapakowany telefon ze stacja ladujaca Philips 200 instr. obsługi , prosto od
producenta, nówka!
Na sprzęt otrzymujecie Państwo pełne, 24-miesiące gwarancji!
Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny, lub na życzenie fakturę VAT( dla podmiotow gospodarczych).
Już wielu klientów nam zaufało! Kiedy i TY dołączysz do ich grona? Nie czekaj, za chwilę może być za późno!
Wszystkie zdjecia REAL- only at FAREL2013® - kopiowanie , umieszczanie bez zgody naszej bedzie sadownie karane! Oświadczam że, projekt, opis aukcji oraz zdjęcia w niej wykorzystane są całkowicie mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170
Wysyłamy za pobraniem, lub po wpłacie na konto (PayU mile widziane, przyspiesza wysyłkę !). Jesli macie ewent. pytania, nasz telefon jest do waszej dyspozycji 784 [zasłonięte] 404, [zasłonięte]@interia.pl
Dla tych co nie wiedzą co robić z czasem! Nie tolerujemy żadnych dowcipnisiów, nie licytuj, jesli nie chcesz naprawdę kupić!