Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pharmaceris A ULTRA-SENSILIUM krem ratunek do skó

03-07-2015, 15:49
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 35.50 zł     
Użytkownik galen-evita_pl
numer aukcji: 5056108539
Miejscowość Bojszowy
Wyświetleń: 49   
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Kontakt:

Apteka "Evita"

ul. Książęca 4
43-220 Bojszowy

tel.: 794[zasłonięte]703
tel.: 530[zasłonięte]728

e-mail: [zasłonięte]@interia.pl

godziny otwarcia:

poniedziałek-piatek : 8:00-18:00
sobota: 8:00 - 13:00

Formy płatności:

Do kwoty zakupu należy doliczyć koszt przesyłki.

1. Wpłata na konto
Nr konta:
BS Tychy
89 [zasłonięte]50[zasłonięte]00 0003 [zasłonięte] 197402

W tytule przelewu prosimy podać swój nick z Allegro oraz numer aukcji.
Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na konto,czasem trwa to do 4 dni.

2. Przesyłki
  • Przesyłki pocztowe realizowane są do 4 dni – wysyłka od poniedziałku - czwartku
  • Przesyłki kurierskie realizowane są do 48h - wysyłka od poniedziałku - piątku


3. Odbiór osobisty
Płatność gotówka, prosimy o wcześniejszy kontakt z apteką

Na życzenie wystawiamy f-ry VAT

Kupując na kilku naszych aukcjach płacisz tylko raz za przesyłkę. (Najwyższy koszt z poszczególnych aukcji)

Pharmaceris A ULTRA-SENSILIUM krem ratunek do skóry podrażnionej 30 ml

Preparat polecany jest do stosowania w nagłych podrażnieniach spowodowanych działaniem mydeł, zbyt agresywnych kosmetyków oraz czynników atmosferycznych (silnego słońca, wiatru, mrozu i in.). Krem jest także doskonały do regularnej pielęgnacji skóry delikatnej, wrażliwej skłonnej do podrażnień, zaczerwienień lub stale narażonej na drażniące działanie np. po goleniu.
DZIAŁANIE:
Preparat skutecznie i szybko łagodzi i koi podrażnioną skórę dzięki zawartości, w wysokim stężeniu, D-pantenolu (5%) oraz alantoiny (1,5%). Ponadto obecność D-pantenolu pomaga regenerować naskórek oraz zmniejsza tendencję do nadwrażliwości skóry. Działanie D-pantenolu i alantoiny wspomagane jest przez olej Canola, który ma właściwości łagodzące i kojące.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podrażnioną skórę oczyścić Delikatną Śmietanką Pharmaceris A lub umyć przy użyciu pianki z tej samej serii. Następnie wsmarować cienką warstwę preparatu. Powtarzać w zależności od potrzeb.


SKŁADNIKI AKTYWNE:
  • 8% OLEJ CANOLA - bogaty w naturalną witaminę E ma właściwości łagodzące oraz przeciwzapalne. Zmniejsza objawy przesuszenia naskórka. Jego działanie porównywalne jest z działaniem na skórę 1% hydrokortyzonu.
  • 5% D-pantenol - o właściwościach kojących i łagodzących, zmniejsza tendencję do nadwrażliwości skóry.
  • 1,5% Alantoina - ukierunkowana na kojenie podrażnień, działa łagodząco i regenerująco na naskórek.


Pojemność: 30 ml