Firma VAGTECH.PL wita na swoich aukcjach
Na tej aukcji oferujemy Państwu
OLEJ SYNTETYCZNY
NIEMIECKIEJ FIRMY PENTOSIN
PENTOSIN PENTOSYNTH HC 5W40
SPEŁNIA NORMĘ VW 505.01
ZALECANY DLA SILNIKÓW TDI PD
Pentosynth HC 5W-40 to specjalny, najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy ograniczający zużycie paliwa. Zastosowanie połączenia nowoczesnego pakietu najnowszej technologii dodatków, zapewniającej niski poziom popiołów i substancji czynnych, zapewniających wysoką odporność oleju na krzepniecie i utrzymujących odpowiednią lepkość oleju w zależności od temperatury gwarantuje najwyższą wydajność pracy silnika.
Pentosynth HC 5W-40 wyróżniają dwie właściwości:
opracowano go w celu stosowania w silnikach VW z pompo wtryskiwaczami bez DPF (filtra cząstek stałych)
zapewnia najwyższą ochronę katalizatora dzięki niskiemu poziomowi popiołów, zgodnie z klasyfikacją ACEA C3 i homologacją MB 229.51.
Pentosynth HC 5W-40 to doskonały wielosezonowy olej silnikowy, którego szeroki przedział lepkości sprawia, że nadaje się on do stosowania w warunkach gorącego lata oraz surowej zimy. Zastosowane wyselekcjonowane modyfikatory tarcia zapewniają zauważalny poziom oszczędności paliwa przy optymalnych warunkach drogowych.
Pentosynth HC 5W-40 można stosować zarówno w silnikach benzynowych, jak i Diesel-a, z turbosprężarką i bez. Jest on mieszalny ze wszystkimi standardowymi olejami silnikowymi zarówno na bazie mineralnej, jak i syntetycznej HC lub syntetycznej.
Klasa jakości
API SM/CF
ACEA A3/B3/B4/C3
Homologacje
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB-Approval 229.51
Porsche
VW-Specification 502 00 / 505 00 / 505 01
KUPUJĄC TEN PRODUKT MASZ GWARANCJĘ WYSOKIEJ JAKOŚCI WYROBU POCHODZĄCEGO OD RENOMOWANEGO NIEMIECKIEGO PRODUCENTA ISTNIEJĄCEGO NA RYNKU OD 1927 ROKU, DOCENILI GO AMERYKANIE, EUROPEJSKIE I AZJATYCKIE KONCERNY SAMOCHODOWE.
ZAUFAJ TEJ MARCE I TY
POSIADAMY W OFERCIE TAKŻE FILTRY FIRMY MANN, PROSIMY O KONTAKT, JEŻELI NIE SĄ WYSTAWIONE NA NASZYCH AUKCJACH, WYSTAWIMY JE DLA PAŃSTWA
POPRAWNOŚĆ DOBORU FILTRÓW PROSIMY SPRAWDZIĆ NA TEJ STRONIE KATALOG FILTRÓW MANN
KOSZTY WYSYŁKI KURIERSKIEJ 20PLN ZA PACZKĘ DO 30KG, KUPUJĄC INNE RZECZY NA NASZYCH AUKCJACH PŁACĄ PAŃSTWO ZA PRZESYŁKĘ TYLKO RAZ
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące produktu prosimy o telefon 692[zasłonięte]345, 694[zasłonięte]252 lub 22 [zasłonięte]2646 pn-pt 9.00-17.00 , sobota 10.00-13.00
Preferowany odbiór osobisty sklep VAGTECH ul. Łopuszańska 53 02-232 Warszawa
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT