|
Do sprzedania mam super smartwatch firmy Pebble w kolorze pomarańczowym.
Aktualnie jest oklejony specjalną okleiną - jedyny w swoim rodzaju taki Pebble!
Bez problemu współpracuje on z systemami Android oraz iOS. Gwarancja producenta na 2 lata.
Ten został kupiony we wrześniu 2014 prosto z USA za 150$ + cło ok 170pln. Sprzedaje go ponieważ moja ręka jest jednak trochę za mała i szkoda, żeby leżał na półce :) To, co wyróżnia go na tle konkurencji to długie działanie na jednym ładowaniu - ok. 5-7 dni, dzięki braku dotykowego ekranu oraz technologii wyświetlacza.
Zegarek ma mnóstwo użytecznych cech, sam używam takiego samego kupionego podczas kampanii firmy na Kickstarter. Dostępnych jest mnóstwo "skrórek", wyglądów tarczy zegarka oraz przeróżnych aplikacji:
- powiadomienia o połączeniach, wiadomościach, emailach, Facebooku itp.
- sterowanie odtwarzaczem muzyki,
- timery, stopery,
- alarmy,
- kalendarz,
- sterowanie telefonem: on/off dzwonka, wibracji, wifi itp.
- monitorowanie aktywności fizycznej oraz snu - z wykresami i oznaczeniem osiągnięcia celu do tygodnia wstecz,
- kompas,
- i wiele innych.
Sam zegarek pięknie się prezentuje i jest wodoodporny 5ATM (prysznic, pływanie).
Poniżej zapowiedź produktu oraz opisy:
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2013/02/ces-2013-multimedialny-zegarek-pebble-zadebiutuje-23-stycznia.aspx
http://www.reddit.com/r/pebble/wiki/index
Dodatkowo dodaję pasek nylonowi w kolorze szaro-pomarańczowym oraz specjalne okleiny (niebieska, kolorowa (aktualnie naklejona) i zielona (świeci w ciemności) zamówione prosto z USA firmy 'gadgetwraps' dzięki czemu zegarek się nie rysuje.
Załączone REAL FOTO.
Polecam.
|