Przedmiot aukcji:
Patologie społeczne
Opis:
Kompendium wiedzy na temat istotnych zjawisk patologii społecznych występujących we współczesnym społeczeństwieCharakterystyka, etiologia, skutki psychospołeczne oraz aspekty prawne opisywanych zjawiskTeoretyczne ujęcie patologii, stereotypów i uprzedzeń, a także interdyscyplinarne wyjaśnienie mechanizmów zachowań dewiacyjnychAgresja wśród dzieci i młodzieży, uzależnienia, samobójstwa, patologie seksualne i wykluczenie społeczne, handel ludźmi, korupcja, terroryzm.
| Autor |
Pospiszyl Irena |
| Oprawa |
Miękka |
| Wydawca |
Wydawnictwo Naukowe PWN |
| ISBN |
978[zasłonięte][zasłonięte]11532 |
| Ilosć stron |
364 |
| Wymiary |
17.0x24.0cm |
| Data wydania |
2012 |
Cena: 58.00 zł
| Klienci którzy kupili tą pozycję wybrali również |
Pozostałe aukcje » |
|
| © Aplon.pl |
Ważne
Każdy zakup na naszych oznacza akceptację regulaminu, który jest dostępny na stronie "O mnie". Prosimy o jego przeczytanie przed zakupem.
Tylko wybór listu poleconego, paczki, pobrania, paczkomatu i kuriera gwarantuje możliwość śledzenia przesyłki i złożenia reklamacji w przypadku jej zaginięcia. Listy ekonomiczne i priorytetowe wybierane są na odpowiedzialność kupującego.
Kupując na naszych aukcjach, kupujący upoważnia nas do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych w jego imieniu i na jego rachunek.