SUPER PASTA Z OSTRYCH PAPRYCZEK CHILLI 185G HARISSA
Ostra pasta z papryki chilli powszechna w kuchni arabskiej (głównie w Tunezji i Libii). Stosowana przede wszystkim jako dodatek do kuskus, makaronów, zup a nawet kanapek. Harrisa doskonale nadaje się również do nacierania mięs, podkreślenia smaku ryb. Harrisę często łączy się z czosnkiem, kolendrą, kminkiem i oliwą. Aby złagodzić ostrość harissy należy dodać więcej oliwy.
TERMIN PRZYDATNOŚCI: 16/05/2016
KONTAKT:
- Telefon: 601 [zasłonięte] 717
- e-mail: [zasłonięte]@interia.pl
- Adres: Toruń, Kasztanowa 16
KOSZTY WYSYŁKI:
Sposoby i koszty wysyłki:
- WYSYŁAMY TOWAR W MOMENCIE ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA NASZYM KONCIE LUB OTRZYMANIA INFORMACJI O DOKONANIU PŁATNOŚCI PRZEZ PAYU.
- PRODUKTY WYSYŁAMY ZA POMOCĄ:
- 1. LIST I PACZKOMAT INPOST
- 2. KURIERA 16,00 po przedpłacie 21,00 za pobraniem
O MNIE:
Jesteśmy Firmą, która od wielu lat zajmuje się zaopatrzeniem gastronomii w produkty spożywcze dedykowane dla gastronomii. Jednak z uwagi na duży wzrost zainteresowania na produkty wysokiej jakości w żytku domowym zdecydowaliśmy się na przygotowanie specjalnej oferty dla Klientów indywidualnych oraz Klientów prowadzących działalność gastronomiczną.
Wystawiamy zarówno paragony jak i faktury VAT
- Inne moje aukcje
- Strona "o mnie"
- Moje komentarze
- Dodaj mnie do ulubionych