Cena kup teraz: 27 500 zł
Użytkownik
Tybkra
numer aukcji: 4823059068
Miejscowość Ruda Śląska
Wyświetleń: 744
Koniec: 05-12-2014, 14:58
Dodatkowe informacje:
Rok produkcji: 2006 Przebieg (km): 167000 Pojemność silnika (cm3): 2000 Moc silnika (KM): 150 Skrzynia biegów: Manualna Rodzaj paliwa: Benzyna Typ: Kombi Liczba drzwi: 4/5 Stan: Używany Uszkodzony: Nie
Witam.
Sprzedam Passata B6 ze ślicznym beżowym środkiem w idealnym stanie. Samochód był sprowadzony z Holandii. Aktualnie jest zarejestrowany w Kraju jestem jego 1 właścicielem w Polsce.
Co do stanu technicznego. Jest w B.Dobrej kondycji silnik pracuje bardzo równo zawieszenie jest sztywne i ciche. Sprawdzalem go na komputerze i nie wykazał jakichkolwiek błędów. Wszystko jest OK.
Co do karoseri samochodu. To od razu piszę, że lakier jest orginalny bo sprawdzałem go miernikiem ale ma normalne ślady użytkowania, tzn jest kilka rysek ale po oddaniu auta do polerowania znikną na pewno i będzie jak nowy.
Po za tym środek auta to jest jego najlepsza wartość jest super utrzymany. Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
18 Listopada 2014
Robiłem profilaktyczny serwis tzn:
- Wymiana rozrządu + Pompa wody
- Wymiana Oleju Castrol 5W-30 + Filtry (Oleju, Powietrza, Kabinowy)
- Wymiana płynu chłodniczego
- Wymiana koła alternatora
- Wymiana paska wieloklinowego
Faktura prawie na 800zł do wglądu!!
NIE JESTEM HANDLARZEM!!
Sprzedaję z powodów czysto finansowych.
Wyposażenie:
BEŻOWA TAPICERKA Skóro-Alcantara PODGRZEWANA!!
KLIMATYZACJA AUTOMATYCZNA DWUSTREFOWA
IMMOBILIZER
RADIO CD
KOMPUTER POKŁADOWY PEŁEN FIS
SKÓRZANA KIEROWNICA
WSPOMAGANIE
TEMPOMAT
SENSOR DESZCZU
SENSOR ZMIERZCHU
10 X AIRBAG
4 X EL. SZYBY Otwierana i Zamykane z Pilota - DZIAŁAJĄ
EL.LUSTERKA PODGRZEWANE
ABS
ESP
PAKIET CHROM
CENTRALNY ZAMEK
LAKIER Czarny Piano
ALUFELGI 16CALI
PRAWIE NOWE OPONY
HALOGENY
DWA KLUCZYKI
KSIĄŻKA SERWISOWA
KONTAKT: 792-[zasłonięte] -810 (Jakbym nie odbierał to oddzwonię)