Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PASKI WYBIELAJĄCE BLEND-A-MED WHITESTRIPS 28 - 8%

23-01-2012, 9:32
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 42 zł      Aktualna cena: 42 zł     
Użytkownik kuzniapiekna_pl
numer aukcji: 2036631793
Miejscowość Kielce
Kupiono sztuk: 87    Licytowało: 73    Wyświetleń: 1262   
Koniec: 18-01-2012 08:33:41
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dostawa realizowana przez firmę

Na każdym etapie transakcji jesteście Państwo informowani powiadomieniami na adres e-mail) o statusie przesyłki- Wiesz kiedy zaksięgowaliśmy Twoją wpłatę a także kiedy zakupiony towar został wysłany.

Koszt wysłania zakupionych towarów o ile na aukcji nie ma innej informacji dla Kupującego jest zgodny z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej

UWAGA: NIE MA ODBIORU OSOBISTEGO

NIE WYSYŁAMY ZA GRANICE

 

Przesyłki wysyłamy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym . Przesyłki są wysyłane w każdy dzień roboczy.

Nasze konto:

80 1910 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0480401 [zasłonięte] 073302

Kontakt w godz. 8-16:

tel. 0-502-[zasłonięte]-702
GG:[zasłonięte]93170
GG:10[zasłonięte]090
Tryb SkypeMe™! SKYPE:kuzniapiekna
[zasłonięte]@gmail.com
VICHY MUSTELA OILATUM OLIMP EMOLIUM
INNEOV ETIAXIL EVELINE ERIS LA ROCHE


  Blend-A-Med Whitestrips 3D White 28 Pasków 

 nasza cena to:
 41,99 zł

 Blend-A-Med 3D White WHITESTRIPS - Paski wybielające z nadtlenkiem wodoru Blend-A-Med 3D White WHITESTRIPS - Paski wybielające z nadtlenkiem wodoru
Blendamed Whitestrips tojednorazowe, elastyczne paski pokryte warstwą żelu, które przyklejone do powierzchni zębów wybielą je w bezpieczny sposób wciągu zaledwie jednego tygodnia. Wystarczy dwa razy dziennieprzykleić pasek Whitestrips na górną i dolną powierzchnię zębów napół godziny.

Żel znajdujący się na powierzchni pasków uwalnia aktywny tlen, który w sposób bezpieczny dla szkliwa pomaga usunąć przebarwienia, aby zęby stały się lśniąco białe w ciągu siedmiu dni. Składnikiem wybielającym w paskach Whitestrips jest nadtlenek wodoru.
Podczas stosowania pasków substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach w trakcie całego zabiegu - wystarczająco długo, żeby usunąć nawet te przebarwienia umiejscowione bezpośrednio pod powierzchnią szkliwa, do których pasta wybielająca nie ma dostępu.
Do podstawowych zalet pasków wybielających blend-a-med Whitestrips należą ich skuteczność,bezpieczeństwo i wygoda.
Blend-a-med Whitestrips sprzedawane są w opakowaniach zawierających 28 pasków - 14 na górne i 14 na dolne zęby.
Paski należy przykleić na zęby na półgodziny, dwa razy dziennie przez okres siedmiu dni. Pomoże Ci to uzyskać olśniewającą biel zębów i cieszyć się nią przez wieletygodni !
Stężenie nadtlenku wodoru 8%
Uwaga: Paski nie wybielają koron,licówek, wypełnień ani protez. Nie stosuj ich również, jeśli nosisz aparat ortodontyczny.
W wyżej wymienionych przypadkach lub jeśli masz przebarwienia powstałe w wyniku leczenia, zasięgnij opinii stomatologa przed zastosowaniem produktu.
Skład: Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerin,Carbomer, Sodium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, Sodium StannatePeroxide, Sodium Saccharine
 
 

 NAJTANIEJ NA ALLEGRO !!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealledarmowy panel allegro

 

Rodzinna Kielce Rodzinna Kielce :: © 2010 made by Rodzinna Kielce