pasek do zegarka 18 mm DILOY P338.18.10 ŻÓŁTY
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik swiat_zegarkow
numer aukcji: 2059736125
Miejscowość Jasło
Wyświetleń: 14
AlleBaner
swiat_zegarkow
602 [zasłonięte] 883
[zasłonięte]@swiatzegarkow24.pl
List ekonomiczny
List priorytetowy
Paczka ekonomiczna
Paczka priorytetowa
Paczka pobraniowa
Wpłata na konto bankowe
ING Bank Śląski
24 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]4580012 [zasłonięte] 026816
Płatność Allegro
Pobranie pocztowe
Licytując na aukcji akceptujesz zasady zawarte na mojej stronie
"O mnie"
Pasek ZE SKÓRY DILOY
P338.18.10 SKÓRA NATURALNA
ŻÓŁTY
Producent: hiszpańska firma DILOY (ponad 25 lat doświadczenia w produkcji pasków)
MODEL: P338.18.10
  • długość paska całkowita wraz z klamerką 20 cm
  • długość części paska z klamerką: 7,5 cm (mierzona bez klamerki)
  • długość części paska z dziurkami: 11,5 cm
  • szerokość paska przy obudowie: 18 mm
  • szerokość paska przy klamerce: 16 mm
  • grubość paska: 5 mm (mierzona na całej szerokości paska)