Pasek Bros 3840 - pomarańczowy
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bros to włoska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości pasków do zegarków. Została założona w 1970 roku. Bardzo szybko pozyskał grono wiernych sobie klientów. W 1990 roku Bros wprowadził na rynek ekskluzywną kolekcję pasków szytych z najwyższej jakościegzotycznych skór dla najbardziej wymagającej klienteli. Wciąż nie zapominał również o pozostałych klientach. Dla nich przygotował kolekcje pasków, które zostały wykonane ze skóry naturalnej, lecz zostały tak wyprawione, że wyglądem przypominają oryginalne skóry z aligatora, krokodyla, itp. Dużo klientów doceniło już te paski, a sama firma stała się symbolem jakości.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Długość paska:
cześć z klamerką - 75 mm
część bez klamerki - 120 mm
Pasek jest dostępny z klamerką matową lub polerowaną.
Pasek występuje w rozmiarach
20mm, 22mm, 24 mm
Aukcja dotyczy paska o szerokości 22 mm.
Po zakupie proszę o maila jaka klamerka Państwa interesuje.
Dostępne są również narzędzia ułatwiające zmianę paska
Zachęcam do licytacji
W swojej ofercie posiadamy duży wybór pasków takich firm jak Bros, Kuki, JVD, Alfa. Jeśli nie znalazłeś paska dla siebie napisz do nas [zasłonięte]@krol-net.pl. Podaj w mailu jakiego paska poszukujesz, ewentualnie napisz do jakiego ma być zegarka. W odpowiedzi prześlemy nasze propozycje. Każdy pasek dostępny w naszym sklepie internetowym na Twoją prośbę możemy wystawić na Allegro.