Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PARADA OSZUSTÓW DVD FOLIA

26-01-2012, 22:02
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 27.90 zł     
Użytkownik Red_Box1
numer aukcji: 2031452688
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 7   
Koniec: 31-01-2012, 15:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Aukcje
PROMOCJE
Tytuł aukcji/filmu   PARADA OSZUSTÓW
Reżyser Grzegorz Lasota
Obsada Piotr Fronczewski,Jan Englert,Gustaw Lutkiewicz,Roman Wilhelmi,Wojciech Pszoniak,Jerzy Karaszkiewicz,Arkadiusz Bazak,Ewa Kania,Bronisław Pawlik,Danuta Kowalska,Halina Golanko,Edward Lach,Robert Rogalski,Roman Kosierkiewicz,Juliusz Berger,Grażyna Szapołowska,Jan Orsza-Łukaszewicz,Zofia Perczyńska,Halina Kuźniakówna,Stanisław Górka
Rok produkcji 1977
Czas  206 min
Opis

Cykl filmów sensacyjnych w znakomitej obsadzie. Wyrafinowane historie oszustów z różnych stron świata, trzymająca w napięciu akcja i niespodziewane zakończenia.

W „Mistrz zawsze traci” oszustem jest skromny francuski aptekarz Renaud, któremu udaje się „przekręcić” dwóch szachowych arcymistrzów.

W „Jaguar 1936” akcja rozgrywa się w latach trzydziestych w Wiedniu. Cudzoziemiec Maximilian Taadjen - kupując w salonie samochodowym luksusowego Jaguara, dopuszcza się niebagatelnego oszustwa opartego na ciekawym pomyśle. Takiego zakończenia nikt się nie spodziewa!

Akcja „Tajnego detektywa” rozgrywa się w Krakowie, tu w rolę oszusta wciela się atrakcyjna blondynka – pierwsza klientka jubilera Floriana Winiarskiego. W kradzieży pięknego naszyjnika pomaga jej przystojny mężczyzna.

Natomiast film „Ładny Gips” przenosi widza na daleki kontynent do USA, tu do oszustwa, za namową dwójki młodych ludzi, zostaje nakłoniony taksówkarz O'Roney. Ma on własne problemy z gangsterami i dla zdobycia pieniędzy posunie się nawet do popełnienia przestępstwa.

Dodatki  Bezpośredni dostęp do scen ,
Dźwięk Dolby Digital 1.0 polski
Napisy polskie
Obraz  4:3
Licencja  Płyta bez praw do wypożyczania
Stan płyty  Nowa w folii

Zanim zalicytujesz przeczytaj !!!

ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ ZANIM ZLICYTUJESZ KONIECZNIE !!!
ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ O MNIE GDYŻ ZAKUP U MNIE
OZNACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW ZAWARTYCH NA TEJ STRONIE

OBEJRZYJ INNE MOJE AUKCJE

Szablon aukcji wykonany dla Red_Box1 © 2007     Wszelkie Prawa Zastrzeżone