Papier fotograficzny matowy
Papier fotograficzny o matowej strukturze idealnie prezentuje się we wszelkiego rodzaju ramkach, antyramach plakatach i zdjęciach. Bardzo dobrze odwzorowuje kolory, wydruki są żywe i realistyczne. Papier cechuje się gramaturą rzędu 200g/m2 oraz podwyższoną sztywnością co sprawia że wydruki prezentują się bardzo elegancko.
Nadaje się do druku atramentowego oraz pigmentowego
Cena z aukcji dotyczy 1arkusza A4 (licytując 10sztuk kupują Państwo 10 arkuszy A4)
Dla potwierdzenia wysokiej jakości oferowanego papieru zamieszczam próbne wydruki wykonane właśnie na tym medium
e-mail: [zasłonięte]@alixnet.pl
tel 510 [zasłonięte] 540
GaleriaDruku.com.pl
Wysyłki kurierskie realizowane są za pośrednictwem DPD Polska z gwarantowanym czasem dostawy na nastepny dzień roboczy. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.
W przypadku zakupu kilku przedmiotów na różnych aukcjach koszt wysyłki pozostaje niezmieniony.
Czas realizacja zamówienia zależy jest od ilości zleceń w danym momencie lecz zazwyczaj jest to od 1 do 3dni roboczych.
Dla maksymalnego skrócenia czasu realizacji zlecenia preferujemy płatności za pośrednictwem serwisu Allegro. Akceptujemy róznież wpłaty na konto bankowe podane w aukcji lub wiadomości e-mail wysyłanej po zakupie.
W przypadku większych zleceń lub też stałej współpracy ceny oraz warunki realizacji zamówień są ustalane indywidualne w tym celu prosimy o kontakt.
1. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
2. Do kazdej transakcji wystawiamy F-VAT.
3. Biorąc udział w aukcji akceptujesz postanowienia zawarte na stronie "O mnie".