Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Panasonic/Matsushita SW-9576-C IDE/ATAPI DVD Super

15-03-2015, 4:23
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 553 zł     
Użytkownik cobalt2001 (-1)
numer aukcji: 5137453412
Miejscowość Stany Zjednoczone
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 39   
Koniec: 15-03-2015 04:29:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Klania sie Lech Alex Bajan z USA od 1987. Rodem z zrodziny tego sportowca Marka Bajan mistrza Polski i olimpijczyka w Piecioboju Nowoczesny. Mamy bardzo wiele zamowien z calej Europy i tez z Polski. Ten model jest bardzo popularny dla szpitali, policji, mediow. W Europie jest dozo drozszy. Nasza strona to RAQport . com. od 2001 roku. mamy ref. z calego swiata.

Koszta wyaylki do Polski sa wliczone. Dostawa do Polski 11-15 dni. platnosc. karta kredytowa. czasami mozeby bank wire.

 

The Panasonic SW-9576 DVD RAM drive is an advanced computer DVD burner that can be used with all the most popular DVD media formats such as DVD RAM discs with DVD RAM cartridge support, Dual Layer DVD, Double Layer DVD, DVD+R/RW, and DVD-R/RW with CD-R/RW support too! As the industries highest quality DVD burner, the Panasonic SW-9576 is a popular pick among those who wish to quickly and safely use writable DVD's or DVD-RAM discs as backup to store computer data and movies. Features & Specifications: 5X Speed DVD-RAM Writing 16X Speed DVD-R Writing 4X Speed DVD-R (DL) Writing 6X Speed DVD-RW Writing 16X Speed +R 4.7GB Writing 4X Speed +R (DL) Writing 8X Speed +RW 4.7GB Writing 40X Speed CD-ROM Reading 16X Speed DVD-ROM Reading Buffer Under Run Protection DVD Multi Read / Write support DMA66 support Loading Type Half Height Cartridge Type Data Capacity 4.7Gbytes / 8.5Gbytes(DL) Interface IDE / ATAPI Buffer Memory 2Mbytes Error Rate Soft Read Error - Less than 109 Hard Read Error - Less than 1012 Power Requirements (Voltage) DC +5V±0.25V DC +12V±1.2V Temperature Operating - 5°C ~ 50°C (Center of Top Cover) Storage - -30°C ~ 65°C Relative Humidity Operating - 10% ~ 80% (Non-condensing) Storage - 5% ~ 90% (Non-condensing) Mounting Orientation Horizontal or Vertical Dimensions 146.0(W) x 41.3(H) x 196.0(D) mm (Depth dimension without Bezel) Alex Lech Bajan Principal RAQport Inc. 2004 North Monroe Street Arlington Virginia 22[zasłonięte] 703[zasłonięte]528-01 voice 703-[zasłonięte]-0993 voice 2 800-[zasłonięte]-6200 toll free [zasłonięte]@raqport.com http://raqport.com DUNS Number: 115[zasłonięte]457 D&B Legal Business Name: Raqport.com Inc US gov. CAGE Code: 71SW9 Primary NAICS Code Description 541511 CUSTOM COMPUTER PROGRAMMING SERVICES PSC Codes AD95 R&D- DEFENSE OTHER: OTHER (OPERATIONAL SYSTEMS DEVELOPMENT)

Wplaty z EU i Polski  na konto Bratanka. Filip Bajan
ul. Rotowa 1
66-004 Drzonków
Kolo/ Zielonej Gory
Tel:[zasłonięte]01148-3275-193
konto: 80 2490 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0440000 [zasłonięte] 528175      

W historię Kraśnika złotymi zgłoskami należałoby wpisać udział w letnich igrzyskach olimpijskich czterech, wywodzących się z naszego miasta, sportowców.

Pierwszy z nich to Marek Bajan. Sport w rodzinie Bajanów uprawiali wszyscy trzej bracia: Marek był pięcioboistą, Andrzej piłkarzem, najmłodszy Leszek pływakiem. Największą karierę z całą pewnością zrobił Marek.

Marek Bajan urodził się w roku 1956. Nauczył się pływać mając zaledwie cztery lata, w czasie pobytu z rodzicami na Mazurach. Potem trenował w sekcji pływackiej, którą powołano do życia 12 grudnia 1964 r., na zebraniu zarządu RKS STAL. Największy rozwój sekcji przypada na rok 1967. Sekcja liczyła wówczas 35 zawodników, w tej grupie był Marek Bajan. W opublikowanych w roku 1968 tabelach Polski Związek Pływacki podał dziesięciu najlepszych pływaków w Polsce w kat. dzieci. Bajan był sklasyfikowany w czterech tabelach, najwyżej na IV miejscu, na dystansie 200 m stylem grzbietowym.

Na początku 1970 r. dwoje utalentowanych pływaków STALI, Halina Plewik i Marek Bajan, otrzymało propozycję nauki w Szkole Pływackiej w Warszawie, prowadzonej pod patronatem PKOL i PZP.

Marek Bajan miał w Warszawie duże możliwości rozwoju, w Kraśniku nie było bowiem basenu krytego. Przez wiele lat pobytu w stolicy był jednak wierny kraśnickiej STALI. Na zawodach pływackich startował zawsze w jej barwach.

W 1970 r. Marek Bajan, już po pierwszych miesiącach treningu w szkółce pływackiej, ustanowił rekord Polski młodzików na dystansie 200 m stylem grzbietowym. W roku 1971 został powołany do reprezentacji Polski na trójmecz Jugosławia – Polska – NRD.

W roku 1972 Marek Bajan zaczął uprawiać pięciobój nowoczesny. Pierwsze sukcesy w nowej dyscyplinie osiągał od samego początku jej uprawiania. Trzy lata pod rząd, w roku 1975, 1976 i 1977 zdobywał tytuł mistrza Polski juniorów. Był brany pod uwagę przy konstruowaniu kadry olimpijskiej na igrzyska w roku 1976, które odbyły się w Montrealu.

Wychowanek STALI Kraśnik, w rozgrywanych w dniach 21-24 września 1978 roku Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Pięcioboju Nowoczesnym, już jako zawodnik Legii Warszawa, zdobył tytuł mistrza, pokonując m.in. indywidualnego mistrza świata z 1977 r. z San Antonio, Janusza Peciaka.

W kolejnym roku Bajan, jako zawodnik Lumelu Zielona Góra, pokazał, że jego ubiegłoroczny sukces na Mistrzostwach Polski nie był sprawą przypadku i znowu sięgnął po ten zaszczytny tytuł. W kolejnych dwóch latach był wicemistrzem kraju, ustępując tylko Januszowi Peciakowi. Rozwój jego kariery został zahamowany z powodu „sporu” toczącego się pomiędzy działaczami Legii i Lumelu.

W roku 1980 do Kraśnika dotarła bardzo miła informacja. Marek Bajan wystartuje w Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie. Ranga letnich igrzysk w ówczesnym ZSRR nie była porównywalna do innych z powodu bojkotu imprezy przez dużą grupę krajów. Jednak w pięcioboju startowały najlepsze w tamtym czasie ekipy. W Moskwie obok Bajana Polskę reprezentował Janusz Peciak i Zbigniew Olesiński. Kraśniczanin był 18 na 45 startujących.. Drużynowo Polacy zajęli IV miejsce. Oceniając swój start olimpijski w wywiadzie udzielonym „Życiu FŁT” mówił, że czuje niedosyt z uzyskanego wyniku. Widział błędy popełnione przez szkoleniowców w okresie przygotowawczym. Opinię tę potwierdzał słabszy występ w Moskwie i dopiero VI miejsce najlepszego wówczas na świecie pięcioboisty, Janusza Peciaka. Były zawodnik STALI we wspomnianym wywiadzie zapowiadał lepszy start za cztery lata. Nie doszło jednak do niego, gdyż dla odmiany kraje bloku wschodniego zbojkotowały igrzyska w USA.

W roku 1985 M. Bajan ukończył studia na poznańskiej AWF i wyjechał w poszukiwaniu lepszej pracy i życia do Berlina Zachodniego. Tam zajmował się m.in. pracą trenerską i był w sztabie szkoleniowym kadry Niemiec.

Po latach pobytu na Zachodzie powrócił do kraju i osiadł w Drzonkowie. Tam dużo czasu poświęcił rodzinie i rozwijał talenty sportowe synów Michała i Filipa, którzy, tak jak ojciec, oddali się pasji uprawiania pięcioboju i należą do czołowych zawodników w swoich kategoriach wiekowych w kraju. Starszy z synów Michał wielokrotnie już reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Chłopcy odziedziczyli talent sportowym nie tylko po ojcu - żona Marka Bajan, Anna (Szteyn), to także była dwukrotna mistrzyni oraz dwukrotna wicemistrzyni kraju w pięcioboju.

Marek Bajan nigdy nie schował ubrania sportowego. Był trzykrotnym mistrzem Polski w pięcioboju nauczycieli wychowania fizycznego.

Mirosław Sznajder