ROZMIAR 5
WAGA DZIECKA 12-22KG
PIELUCHY SĄ ZAPAKOWANE W ORYGINALNE PUDEŁKO
76 SZTUK
W ATARKCYJNEJ CENIE !!
Pieluszki Huggies Super-Flex są zaprojektowane specjalnie tak, by dać dzieciom jak najlepszą swobodę ruchów i niczym nieskrępowane poczucie komfortu. Wyjątkowe rozwiązania i materiały zastosowane w pieluszkach Huggies Super-Flex minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień wrażliwych pupdzieci. Oddychająca powłoczka zewnętrzna przepuszcza powietrze w obie strony, co dodatkowo poprawia higienę delikatnej skóry. Huggies Super-Flex posiadają Baby Soft System - bardzo wydajny wkład, odpowiedzialny za wchłanianie, równomierne rozprowadzanie i zatrzymanie wilgoci na dłużej wewnątrz pieluszki. Jednocześnie asymetryczny kształt pieluszek Huggies Super-Flex oraz ich doskonałe przyleganie w części środkowej, umożliwiają dziecku nieograniczone poruszanie się.
Szerokie i elastyczne zapięcia, w postaci wytrzymałych i bezpiecznych rzepów, pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie.
Pieluszki posiadają Atest PZH oraz są produktem rekomendowanym przez Instytut Matki i Dziecka.
Ekonomiczne opakowanie JUMBO Pack Huggies zawiera 76 pieluszek w rozmiarze 5 idealnym dla dzieci w przedziale wagowym 12 do 22 kg.
Opłata za przesyłkę nie podlega negocjacjom, opłata zawiera koszt sprowadzenia przedmiotu z Niemiec, Anglii i USA do Polski oraz koszt wysyłki w Polsce (opłatę pocztowa i koszt opakowania, książkę nadawczą oraz koszt transportu na pocztę). W przypadku zakupu kilku rzeczy na moich aukcjach koszt jest ustalany indywidualnie dla wszystkich przedmiotów , zawsze zapytaj przed zakupem jeśli czegos nie wiesz a nie po zakupie. Jeśli nie zgadzasz się z naliczonymi kosztami wysyłki - NIE LICYTUJ !!! DZIĘKUJE
W razie wątpliwości pytania proszę kierować na adres
mar-[zasłonięte]@o2.pl
Wysyłka Pocztą Polską
lub KURIEREM
Płacę z allegro
Dodano 2[zasłonięte]012-04 12:05 W ZWIĄZKU Z URLOPEM INFORMUJEMY ŻE W DNIACH 30 KWIECIEŃ, 2 i 4 MAJ NIE BĘDA REALIZOWANE PRZESYŁKI KURIERSKIE. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ ODBĘDZIE SIĘ 7 MAJA. PRZEDMIOTY ZAKUPIONE IOPŁACONE W PIĄTEK 27 KWIETNIA PO GODZINIE 13-TEJ NIESTETY ZOSTANĄ WYSŁANE 7 MAJA PONIEWAŻ DO 13-TEJ KURIER ODBIERA ZLECENIA. WYSYŁKI ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ BĘDĄ REALIZOWANE 30 KWIETNIA ORAZ 2 MAJA. 4 MAJA NIE BĘDZIE WYSYŁEK POCZTOWYCH. PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI !!!