PAŁACOWA KOMODA NEORENESANSOWA Z KOŃCA XIX WIEKU
Prezentowany mebel wykonano w stylu neorenesansowym. Powstał w drugiej połowie XIX wieku. Komoda wyróżnia się przepięknymi ozdobami, wykonanymi z wielkim wyczuciem architektonicznym. Przeróżne detale oraz filigranowa snycerka dobrane są niezwykle gustownie. Cechą charakterystyczną jest rozbudowana dekoracja rzeźbiarska. Mebel wykonano z litego drewna dębowego.
Wysokość 101 cm Szerokość 137 cm Głębokość 51 cm Mebel odnowiony, gotowy do wstawienia.
ul. Łazienki 6, 66-400 Gorzów Wielkopolski
690 [zasłonięte] 99 10 (codziennie w godzinach 10:00-22:00)
[zasłonięte]@gmail.com
Do każdego zakupionego przedmiotu otrzymujecie państwo dowód zakupu, na życzenie zostanie wystawiony certyfikat potwierdzający autentyczność. Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty są oryginalnymi antykami pochodzącymi z ubiegłych epok o prawdziwej wartości kolekcjonerskiej. Na zakupione w galerii przedmioty wystawiamy fakturę VAT (marża).
Zakupione meble dowozimy wynajętym, prywatnym transportem, aby mieć pewność, iż towar dojdzie w stanie nienaruszonym, widocznym na zdjęciach.
Z uwagi na kalkulację kosztów oraz indywidualną formę transportu czas dostawy może wynieść do 30 dni. Koszt dostawy nie obejmuje wniesienia mebla, (możliwe jest indywidualne ustalenie wniesienia oraz ew. złożenia mebla przez przewoźnika). Istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem, jeżeli uznamy, że cena przedmiotu jest dla nas zadowalająca (p. Regulamin Allegro, art. 6, p-ty 11 i 12)